Square Bir Bitcoin Donanım Cüzdanı Oluşturacak

blank
Square Bir Bitcoin Donanım Cüzdanı Oluşturacak

İçerik: Square Bir Bitcoin Donanım Cüzdanı Oluşturacak

Square Bir Bitcoin Donanım Cüzdanı Oluşturacak:Square, şirket CEO’su Jack Dorsey’in hareketi düşündüğünü açıklamasından bir ay sonra, bir bitcoin donanım cüzdanı ve hizmeti oluşturmaya devam etmeye karar verdi. Square’in Donanım Lideri Jesse Dorogusker, Twitter’da şirketin “bitcoin gözetimini daha yaygın hale getirme” kararı aldığını açıkladı. Tam olarak herhangi bir somut ayrıntıya veya paylaşacak bir zaman çizelgesine sahip değildi, ancak şirketin proje için genel planından bahsetti.

Jack’in Twitter’daki orijinal ileti dizisinden birçok soru çıktığını ve ürünün yönünü anlayabilmek için bu sorularla diğer sorunları uzlaştırmaları gerektiğini söyledi. Bu noktada şirket en azından ürünü global olarak kullanılabilir hale getirmek ve mobil kullanıma öncelik vermek istediğini biliyor. Square, projeyi yürütmek için Square’in Donanım Güvenlik Lideri Max Guise tarafından yönetilen bir ekip oluşturacak ve şu anda proje için kilit roller alıyor.

Şu anda ayrıntılar az olsa da Jack, Haziran ayında bir cüzdan oluşturma olasılığı hakkında ilk konuştuğunda Square’in ürünü “yazılımdan donanım tasarımına ve toplulukla işbirliği içinde” açık bir şekilde oluşturacağını söyledi. O zamanki tweetlerine dayanarak, gelecekte Cash uygulamasının ürünle entegrasyonunu bekleyebiliriz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Square Bir Bitcoin Donanım Cüzdanı Oluşturacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Trump Twitter, Facebook ve YouTube’a Dava Açtı

Trump Twitter, Facebook ve YouTube’a Dava Açtı: Beklendiği gibi, eski Başkan Donald Çarşamba günü yaptığı …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör