Artık Whatsapp’da Medya Görüntü Kalitesini Seçebileceksiniz

blank
Artık Whatsapp'da Medya Görüntü Kalitesini Seçebileceksiniz

İçerik: Artık Whatsapp’da Medya Görüntü Kalitesini Seçebileceksiniz

Artık Whatsapp’da Medya Görüntü Kalitesini Seçebileceksiniz:

WhatsApp, kullanıcıların şüpheli görüntü sıkıştırmasını daha kolay atlamasına ve mevcut en yüksek kalitede fotoğraf ve video göndermesine olanak sağlayacak bir ayar üzerinde çalışıyor. “En iyi kalite” seçeneği, uygulamanın gelecekteki bir sürümünde büyük olasılıkla “otomatik” ve “veri tasarrufu” seçeneklerine katılacak.

Görünen o ki, kullanıcılar eninde sonunda, belki de veri tahsisatlarından tasarruf etmek için fotoğrafları ve videoları sıkıştırma, bunları mevcut en iyi kalitede gönderme veya WhatsApp’ın dosyalar için en uygun sıkıştırma seviyesini otomatik olarak seçmesine izin verme seçeneklerine sahip olacaklar.

Ayarlar, WABetaInfo tarafından tespit edildiği gibi, WhatsApp’ın Google Play Beta Programına gönderilen bir güncellemesinde mevcuttur. Seçenekler muhtemelen uygulamanın genel Android sürümüne gelecek, ancak ne zaman geliştirildikleri belli değil. WhatsApp genellikle her iki platformda da aynı özellikleri koruduğundan, ek görüntü kalitesi seçeneklerinin iOS’a da gelmesi muhtemeldir.

Bu, iOS veya Android’de stok mesajlaşma uygulamalarını kullanmayan ve sıklıkla sevdiklerinin fotoğraflarını ve videolarını paylaşanlar için hoş bir haber olabilir (Apple Mesajları çoğu zaman orijinal görüntü kalitesini korur). Bu arada WhatsApp için çoklu cihaz desteği de yolda.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Artık Whatsapp’da Medya Görüntü Kalitesini Seçebileceksiniz

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör