Death Stranding Director’s Cut 24 Eylül’de PS5’e Geliyor

blank
Death Stranding Director's Cut 24 Eylül'de PS5'e Geliyor

İçerik: Death Stranding Director’s Cut 24 Eylül’de PS5’e Geliyor

Death Stranding Director’s Cut 24 Eylül’de PS5’e Geliyor:Kojima Productions’ın 2019 bilimkurgu aksiyon oyununun genişletilmiş versiyonu Death Stranding Director’s Cut, 24 Eylül’de PlayStation 5’e gelecek. Sony, Death Stranding Director’s Cut’ın ilk tam fragmanını, oyunun çıkış tarihi ve ön siparişlerin açıldığı haberlerinin yanı sıra bugünkü State of Play canlı akışı sırasında yayınladı. Fragmana buradan göz atın:

Bugünün fragmanı, Director’s Cut’ın yeni patron savaşlarına ve yeni silahlar ve gezici Buddy Bot gibi aksesuarlar da dahil olmak üzere dövüş mekaniklerine sahip olacağını doğruluyor. Ayrıca bir atış poligonu, bir yarış modu, yeni kampanya görevleri ve yükseltilmiş ulaşım seçenekleri de var. Oyun, Haziran ayındaki Summer Game Fest’in canlı yayın akışı sırasında açıklandı, ancak bunlar nelerin dahil edileceğine dair ilk somut detaylar.

Tüm bunlar, özetlemesi zor olan ana oyuna ek olarak (çoğu Kojima oyunu gibi), ancak elimizden gelenin en iyisini yapacağız: Death Stranding güzel ve sıkıcı. İzolasyon, ölüm ve sosyal bağlantı hakkında geniş, tuhaf, fütüristik bir macera ve genellikle bir kusura sinematik. Garip bir şekilde, bir yönetmenin kurgusunu bir sonraki mantıklı adım gibi hissettiriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Death Stranding Director’s Cut 24 Eylül’de PS5’e Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör