PUBG Mobile Güncellemesi, Otonom Bir Tesla Model Y Ekliyor

blank
PUBG Mobile Güncellemesi, Otonom Bir Tesla Model Y Ekliyor

İçerik: PUBG Mobile Güncellemesi, Otonom Bir Tesla Model Y Ekliyor

PUBG Mobile Güncellemesi, Otonom Bir Tesla Model Y Ekliyor:

PUBG Mobile muhtemelen bir elektrikli araç bağlantısına sahip olmasını beklediğiniz ilk oyun değil, ama burada hepsi aynı. Krafton ve Tencent Games, Tesla ve arabaları için bir dizi çok ince olmayan fiş içeren telefon odaklı nişancı için bir 1.5 güncellemesi yayınladı. En önemlisi, Erangel’de otoyolda bir otopilot modunu etkinleştirdiğinizde kendini sürebilen bir Model Y bulabilirsiniz – gerçek Otopilot modundan o kadar da uzak değil.

Ayrıca, Erangel’de, anahtarları etkinleştirerek Model Y’yi inşa edebileceğiniz bir Gigafactory bulacaksınız ve kendi kendini süren Yarı kamyonlar, araçlara zarar verdiğinizde tedarik kasalarını bırakarak haritanın etrafında dolaşıyorlar. Hayır, görüntülere rağmen Cybertruck veya Roadster kullanamazsınız (en azından henüz değil).

Eklemeler, Erangel için binaların ve yerçekimi önleyici bir motosiklet de dahil olmak üzere yeni ekipmanların elden geçirilmesini içeren daha büyük bir “teknolojik dönüşümün” parçasıdır.

Çoğu zaman olduğu gibi, bu güncellemeleri normal PUBG’de beklememelisiniz – konsollar ve PC’ler için battle royale kavgası daha gerçekçi bir atmosfere sahip. PUBG Mobile güncellemesi, Tesla’nın halihazırda kendi lehine güçlü bir ağızdan ağıza çalışmaya sahip olmadığı ülkelerde EV’lerinin reklamını yapması için gerçekten çok ince olmayan bir yol.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: PUBG Mobile Güncellemesi, Otonom Bir Tesla Model Y Ekliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör