Google Meet, iOS ve Android’de Eğlenceli Filtreler Getiriyor

blank
Google Meet, iOS ve Android'de Eğlenceli Filtreler Getiriyor

İçerik: Google Meet, iOS ve Android’de Eğlenceli Filtreler Getiriyor

Google Meet, iOS ve Android’de Eğlenceli Filtreler Getiriyor:

Google, kişisel görüşmeleri daha keyifli hale getirebilecek Meet görüntülü görüşme uygulaması için bir güncelleme yayınladı. Android ve iOS için Meet uygulamasında artık oynayabileceğiniz filtreler ve maskeler var; Efekt seçeneklerini getirmek için görüntülü aramanızın sağ alt köşesindeki ışıltı düğmesine dokunmanız yeterlidir. Burada, işletme ve eğitim hesaplarında olduğu gibi Bulanıklaştırma efektlerini ve arka planları bulacaksınız, ancak artık atlıkarıncadaki seçenekler arasında “Tarzlar” ve “Filtreler”i de bulacaksınız.

Stiller altında, videonuza uygulayabileceğiniz mercek parlaması efektlerini ve renk katmanlarını göreceksiniz. Yine de gerçekten eğlenceli seçenekleri görmek istiyorsanız, sanal olarak yüzünüze ve başınıza takabileceğiniz sevimli hayvan maskeleri ve sanal aksesuarlar için Filtreler bölümüne bakın. Bu yeni efektler zaten yayında ve testlerimize göre, Meet uygulaması yerine Gmail üzerinden bir toplantı başlatsanız bile kullanılabilirler.

9to5Google’ın belirttiği gibi, Google, hizmeti daha gerçek bir Zoom rakibi haline getirecek bir dizi özellik yayınlıyor. Bu kez teknoloji devi, kişisel kullanıcıları, arkadaşları ve aileleriyle yapılan aramalar için Meet’i kullanmaya ikna edebilecek bir özellikle kazanmayı umuyor. Yayın daha önce Google’ın Duo uygulamasını sonunda tamamen Meet ile değiştireceğini bildirmişti. Meet’in yeni maskelerinden ve filtrelerinden bazılarının doğrudan Duo’nun kitaplığından geldiğini görerek, bu hareket buna doğru bir adım olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google Meet, iOS ve Android’de Eğlenceli Filtreler Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör