The Witcher 2. Sezon 17 Aralıkta Netflix’de

blank
The Witcher 2. Sezon 17 Aralıkta Netflix'de

İçerik: The Witcher 2. Sezon 17 Aralıkta Netflix’de

The Witcher 2. Sezon 17 Aralıkta Netflix’de:

Netflix kısa süre önce Henry Cavill’in başrolde olduğu ‘The Witcher’ın 17 Aralık’ta vizyona girecek olan ikinci sezonunun ana görselini, gala tarihini ve fragmanını açıkladı.

Deadline’a göre yayıncı, Cuma günü WitcherCon’un açılışı için ‘Cyberpunk’ ve ‘The Witcher’ geliştiricisi CD Projekt Red ile ortaklık kurdu ve burada ‘The Witcher’ Sezon 2’ye yeni bir bakış da dahil olmak üzere dizi ve video oyunu serisi hakkında haberleri açıkladılar.

Bu yeni sezon, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yere, çocukluğunun geçtiği Kaer Morhen’e götürmek isteyen Yennefer’in Sodden Savaşı’nda hayatını kaybettiğine inanan Rivyalı Geralt’ı (Cavill) takip edecek.

Kıtanın kralları, elfleri, insanları ve iblisleri duvarlarının dışında üstünlük için uğraşırken, Kıta’nın kızı çok daha tehlikeli bir şeyden koruması gerekir: İçinde sahip olduğu gizemli güç.

Onlar tarafından paylaşılan anahtar sanat, Freya Allan’ın Ciri’sini, gizemli rünlerini ve daha fazlasını anlatan Geeked Week etkinliği sırasında Netflix’in Haziran ayında paylaştığı şifreli teaser üzerine kuruludur. İkinci sezonun prodüksiyon yolculuğu tehlikeli bir yolculuk oldu. Seriye dahil olan çok sayıda kişinin COVID-19 testinin pozitif çıkmasının ardından Kasım 2020’de üretim durdurulmuştu.

Sadece bir ay sonra, Cavill sette bir sakatlık geçirdiği için ikinci sezon üretimi başka bir durma noktasına geldi. Üretim Nisan ayında tamamlandı.

‘The Witcher’ 2. Sezon 17 Aralık’ta gösterime girecek. Lauren Schmidt Hissrich baş yapımcı ve showrunner olarak görev yapıyor. Tomek Baginski, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub ve Jaroslaw Sawko da baş yapımcılar.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: The Witcher 2. Sezon 17 Aralıkta Netflix’de

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör