Android 12, Oyunları İndirirken Oynamanıza İzin Verecek

blank
Android 12, Oyunları İndirirken Oynamanıza İzin Verecek

İçerik: Android 12, Oyunları İndirirken Oynamanıza İzin Verecek

Android 12, Oyunları İndirirken Oynamanıza İzin Verecek:

Google, Pazartesi günü yaklaşan Android 12 güncellemesi için büyük bir yeni özelliği duyuruyor: Oyunları indirirken oynayabileceksiniz. Özellikle büyük oyunlar için bu çok yararlı olabilir, çünkü bir oyuna atlamak ve oynamaya başlamak için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağınız anlamına gelir.

Google tarafından paylaşılan aşağıdaki GIF’de bir oyuna ne kadar hızlı atlayabileceğinize dair bir fikir edinebilirsiniz. En azından bu durumda fark oldukça belirgin ve Google şimdiden “oyunların en az 2 kat daha hızlı açılmaya hazır olduğunu gördüğünü” söylüyor.

Bu özellik, Play Asset Delivery sistemini kullanan oyunlarda çalışır. Yaparlarsa, geliştiricilerin Google’a göre özelliği açmak için hiçbir şey yapmaları gerekmeyecek.

Haber, 12-13 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek Google for Games Geliştirici Zirvesi 2021’in bir parçası olarak geliyor. Etkinlikte Google, ekran yakalama ve kaydetme gibi yardımcı programlara kolay erişim sağlayan Android 12 için yeni bir oyun panosunu da duyurdu. Google, gösterge tablosunun bu yıl içinde “belirli cihazlarda” kullanılabileceğini söylüyor.

Android 12, büyük bir yeni tasarım da dahil olmak üzere Android’e bir dizi başka büyük değişiklik getirmeye hazırlanıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Android 12, Oyunları İndirirken Oynamanıza İzin Verecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör