Bu Sonbaharda iPad Mini’nin Yeni Tasarımını Görebiliriz

blank
Bu Sonbaharda iPad Mini'nin Yeni Tasarımını Görebiliriz

İçerik: Bu Sonbaharda iPad Mini’nin Yeni Tasarımını Görebiliriz

Bu Sonbaharda iPad Mini’nin Yeni Tasarımını Görebiliriz:

(Muhtemelen gecikmiş) bir iPad mini yeniden tasarımı için daha fazla beklemeniz gerekmeyebilir. 9to5Mac’in öğrendiği gibi, Bloomberg’in tarihsel olarak doğru olan Mark Gurman, en son “Power On” haber bülteninde, yenilenen küçük tabletin sonbaharda piyasaya sürülmesi için “gitmesi gerektiğini” iddia etti. Gurman, tasarımla ilgili daha fazla ayrıntı paylaşmasa da, daha önce Apple’ın ana sayfa düğmesini bırakıp daha ince çerçeveler sunacağını iddia etmişti – bu, etkili bir şekilde küçülmüş bir iPad Air olabilir.

blank

Gurman, bunun iPad mini için ilk modelin 2012’de gelmesinden bu yana “en büyük yeniden tasarımı” olacağını da sözlerine ekledi.

Muhabir, Apple’ın daha fazla ayrıntı olmamasına rağmen, 27 inç iMac için gelecek nesil Apple Silicon’u içerecek “daha büyük, yeniden tasarlanmış” bir yedek geliştirdiğini iddia etti.

iPad mini, piyasaya sürülmesinden bu yana birkaç dış değişiklik gördü. Temel iPad bile aynı dönemde daha fazla değişiklik geçirdi. Bu açıdan bakıldığında, Apple’ın fazla seçeneği olmayabilir – bu, satışları canlandırdığı kadar modern tasarımı yakalamakla da ilgili.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Bu Sonbaharda iPad Mini’nin Yeni Tasarımını Görebiliriz

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör