FIFA 22 1 Ekim’de Yeni Nesil Konsollara Geliyor

blank
FIFA 22 1 Ekim'de Yeni Nesil Konsollara Geliyor

İçerik: FIFA 22 1 Ekim’de Yeni Nesil Konsollara Geliyor

FIFA 22 1 Ekim’de Yeni Nesil Konsollara Geliyor:

EA, yalnızca Madden NFL oyuncularına yeni nesil konsollarda oynamaları durumunda yükseltme yapmıyor. Yayınlanan, FIFA 22’yi tanıttı ve en önemli parçası, bir PlayStation 5, Xbox Series X/S veya Google Stadia’da oyun oynarken daha gerçekçi animasyon ve oynanış sağladığı bildirilen yeni bir “HyperMotion” sistemi. Teknoloji, gerçek zamanlı olarak animasyonlar üretmek için makine öğrenimini kullanır ve daha “organik” harekete yol açar. HyperMotion ayrıca, EA’nın, Paris Saint-Germain’in Kylian Mbappé’si gibi süper yıldızlar da dahil olmak üzere, tam hızda yarışan profesyonel futbol (aka futbol) oyuncuları için hareketi yakalamasına izin verdi.

Oyun ayrıca PS4, Xbox One ve PC’ye (Origin ve Steam üzerinden) geliyor. EA farklılıkları belirtmemiş olsa da, Nintendo Switch’e bir FIFA 22 Legacy Edition geliyor.

Neyse ki, kullandığınız platformdan bağımsız olarak başka önemli değişiklikler de var. EA, kaleci sisteminin “tam” yenilenmesi, Kariyer Modunda yeni bir kulüp oluşturma deneyimi, “yeniden tasarlanan” Volta Futbolu ve efsanevi oyuncuların hikayelerini temsil eden bir FIFA Ultimate Team Heroes eşya setinin ipuçlarını verdi.

FIFA 22, desteklenen tüm platformlar için 1 Ekim’de yayınlanacak.

Madden’de olduğu gibi, EA’nın önceki nesil konsollar için desteği bırakmaya tamamen hazır olmadığı açık. Hem daha büyük oyuncu tabanı hem de PS5 ve Xbox Series sahiplerinin sayısını sınırlayan eksiklikler göz önüne alındığında bu şaşırtıcı değil. Ancak oyun devinin daha yeni makinelerde oynamak için güçlü bir teşvik sunmak istediği açık. FIFA 23, PS4 ve Xbox One oyuncularını keserse şaşırmayın.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: FIFA 22 1 Ekim’de Yeni Nesil Konsollara Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

PUBG Mobile Güncellemesi İle Tesla Model Y Oyuna Katıldı

PUBG Mobile Güncellemesi İle Tesla Model Y Oyuna Katıldı: PUBG Mobile muhtemelen bir elektrikli araç …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör