Galaxy Z Fold 3, S Pen Pro’yu Destekleyecek

blank
Galaxy Z Fold 3, S Pen Pro'yu Destekleyecek

İçerik: Galaxy Z Fold 3, S Pen Pro’yu Destekleyecek

Galaxy Z Fold 3, S Pen Pro’yu Destekleyecek:

Pek çok dalga geçildikten sonra, katlanabilir bir Samsung nihayet bir S Pen kalemi için destek alacak gibi görünüyor. Samsung’un Ocak ayında duyurduğu Bluetooth bağlantılı S Pen’in daha büyük bir versiyonu olan S Pen Pro için FCC başvuruları halka açıldı ve bir belge (PDF), yaklaşmakta olan kalemin duyurulmamış Galaxy Z Fold 3 ile çalışacağını ortaya koyuyor ( muhtemelen Z Fold serisindeki bir sonraki cihazdır).

Ve sadece Z Fold 3 değil – çıkış tarihi olmayan ancak bu yıl çıkması planlanan ekran kalemi, görünüşe göre S21 Ultra, Note 20 serisini ve daha fazlasını destekleyecek.

S Pen Pro’nun Z Fold 3 desteği büyük bir sürpriz değil – şirket bir süredir katlanabilir için bir tür S Pen desteğine işaret ediyor. Geçen yılki Unpacked etkinliğinde, Samsung’un mobil TM Roh başkanı bir soru-cevapta şirketin insanların S Pen’in Fold ile çalışmasını istediğini duymaktan “mutlu olduğunu” söyledi. Aralık ayındaki bir blogda, şirketin Galaxy Note’un “en sevilen özelliklerinden” bazılarını diğer cihazlara getirmek istediğini söyledi – bu muhtemelen Note serisinin ayırt edici özelliklerinden biri olan ekran kalemi desteğine göz kırpıyor gibi görünüyor. Ve Ocak ayında Roh, şirketin “gelecekte S Pen deneyimini ek cihaz kategorilerinde genişletmeyi” planladığını söyleyerek daha da açıktı.

Ayrıntılı bir sızıntı, duyurulmamış telefonu bir ekran kalemi ile zaten gösterdi: Ünlü sızıntıcı Evan Blass tarafından paylaşılan bir görüntü, yanında yeni bir “Fold Edition” S Pen ile Galaxy Z Fold 3 gibi görünen şeyi gösteriyor. Belki de Z Fold 3, kutuda Fold Edition kalemi ile gelirken S Pen Pro ayrı satılacak.

FCC belgelerinin halka açılması, bir ürünün yayınlandıktan hemen sonra duyurulabileceğini gösterebilir. Bu durumda, Samsung son birkaç yıldır Ağustos ayının başlarında yaz aylarında Unpacked etkinlikleri düzenlediğinden, S Pen için yakında resmi bir duyuru yapılması mantıklı olacaktır. Blass ayrıca, bu yılki etkinliğin 11 Ağustos’ta planlandığını ve gösteride ortaya çıkması beklenen Z Fold 3, Z Flip 3, iki yeni Galaxy Saat ve yeni dahil olmak üzere bir dizi başka cihazı ortaya çıkardığını zaten belirtti. Galaksi Tomurcukları.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Galaxy Z Fold 3, S Pen Pro’yu Destekleyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı: Samsung, en yeni ASUS dizüstü bilgisayarlarda kullanılacak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör