iPhone 13 Serisi İki Yeni Renk Seçeneğiyle Geliyor

blank
iPhone 13 Serisi İki Yeni Renk Seçeneğiyle Geliyor

İçerik: iPhone 13 Serisi İki Yeni Renk Seçeneğiyle Geliyor

iPhone 13 Serisi İki Yeni Renk Seçeneğiyle Geliyor:

iPhone 13 serisinin Siyah ve Altın ile birlikte iki yeni renk seçeneği sunması bekleniyor. Bir tipster, Twitter’da iPhone 13 Pro Max olduğu iddia edilen şeyin dört renk ve üçlü arka kamera modülünü gösteren bir görüntüsünü paylaştı. Genel tasarım, renk seçenekleri dışında iPhone 12 Pro Max’e oldukça benziyor. Apple’ın gelecek iPhone 13 serisinde bu yıl içinde iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max olmak üzere dört yeni modeli piyasaya sürmesi bekleniyor.

Apple, yaklaşmakta olan iPhone 13 serisi ve lansmanı hakkında herhangi bir bilgi paylaşmamış olsa da, geçmişte tasarım ve bazı özellikler hakkında ipuçları veren birkaç sızıntı oldu. En son sızıntı, Twitter’da iPhone 13 Pro Max’in Matte Black, Pearl, Rosé ve Sunset Gold olmak üzere dört renkte birkaç görüntüsünü paylaşan Apple Tomorrow (@Apple_Tomorrow) kullanıcısından geliyor. Pearl ve Sunset Gold, Apple’ın geçmişte Mat Siyah ve Rose Gold iPhone modellerini sunduğu iki yeni renk gibi görünüyor.

Sunset Gold rengi, Rose Gold veya iPhone 12 Pro Max için mevcut olan mevcut Gold seçeneğine kıyasla daha koyu bir altın tonuna sahip gibi görünüyor. İnci rengi, şu anda mevcut olan Gümüş seçeneğine benziyor. Ayrıca Rosé renk seçeneği de Apple’ın iPhone 7 ile sunduğu Rose Gold rengi gibi görünüyor. Serinin tamamının bu yeni renklerde sunulması mümkün.Telefonun tasarımına gelince, kamera modülünün iPhone 12 Pro Max ile aynı şekilde üç sensör barındırdığı görülüyor. Aynı pozisyonda küçük bir flaş modülü ve bir LiDAR sensörü de var.

Yakın tarihli bir rapor, iPhone 13 Pro modellerinin öncekilere kıyasla önemli ölçüde daha büyük kamera modülleriyle gelebileceğini iddia etti. Bu, iPhone 13 Pro modlarında kullanılan kamera sensörlerinin daha büyük olabileceğini gösteriyor. Bu ayın başlarında, iPhone 13 serisinin daha büyük bir şarj bobini sayesinde daha hızlı kablosuz şarjı destekleyebileceği de bildirildi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13 Serisi İki Yeni Renk Seçeneğiyle Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör