LeBron James, 14 Temmuz’da Fortnite’a Geliyor

blank
LeBron James, 14 Temmuz'da Fortnite'a Geliyor

İçerik: LeBron James, 14 Temmuz’da Fortnite’a Geliyor

LeBron James, 14 Temmuz’da Fortnite’a Geliyor:Bu hafta çıkan Space Jam: A New Legacy ile LA Lakers’ın kısa forveti LeBron James, Fortnite’a doğru ilerliyor. 14 Temmuz’da, film ABD’de vizyona girmeden iki gün önce Epic, iki farklı King James kostümü satmaya başlayacak. İlki, yıldızın maç öncesi tarzından ilham alıyor ve onu bir blazer ceket, kapüşonlu üst, şort, gömlek ve kravat giyiyor.

İkinci kıyafet, James’i Tune Squad üniformasıyla veya Salı günü Taco temalı bir kıyafetle giydirmenizi sağlar. Doğal olarak, tüm kostümler LeBron’un en son imzalı Nike’larını giyiyor – tahmin edebileceğiniz gibi bu ay da çıkıyor. Üçüncü bir seçenek olarak, ekstra oyun içi öğeler, bir ifade ve özel bir yükleme ekranı içeren bir pakette görünümleri birlikte satın alabilirsiniz.

LeBron, Fortnite’a giren ilk gerçek hayat yıldızı değil. Epic, daha önce Travis Scott ve Tyler “Ninja” Blevins’in görünümlerini yayınlamıştı. Epic’in sık sık diğer markalarla çapraz etkinlikler düzenlediği göz önüne alındığında, James’in şimdi aynı muameleyi gördüğünü görmek şaşırtıcı değil. Bu noktada şirketlerin en yeni ürünlerini pazarlamak için kullanabilecekleri bir diğer kanal Fortnite.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: LeBron James, 14 Temmuz’da Fortnite’a Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör