Nokia C30’un Teknik Özellikleri Sızdırıldı

blank
Nokia C30'un Teknik Özellikleri Sızdırıldı

İçerik: Nokia C30’un Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Nokia C30’un Teknik Özellikleri Sızdırıldı:

Nokia C30 teknik özellikleri, tasarımı ve renk seçenekleri, piyasaya sürülmeden önce iddiaya göre sızdırıldı. Sızdırılan görüntüler, yaklaşmakta olan akıllı telefonun ön ve arka tasarımını iki renkte gösteriyor. Bir Rus perakendeci listesi de Nokia C30’un teknik özelliklerini açıkladı. Akıllı telefon ayrıca yakın zamanda ABD Federal İletişim Komisyonu’nda (FCC) görüldü ve akıllı telefonun piyasaya sürülmesinin yakın olduğunu ima etti. Ancak Nokia lisans sahibi HMD Global, Nokia C30 hakkında henüz herhangi bir bilgi paylaşmadı.

Nokia C30’un sızdırılan görüntüleri Nokiapoweruer tarafından paylaşıldı. Görüntüler, akıllı telefonun iki renk seçeneğiyle gelmesinin beklendiğini gösteriyor – Yeşil ve Beyaz. Çift arka kamera kurulumu, dairenin dışına yerleştirilmiş bir flaş ile yuvarlak bir kamera modülüne yerleştirilmiştir. Aşağıya monte edilmiş yuvarlak bir parmak izi tarayıcıdır. Ön tarafta, telefonun selfie kamerası için su damlası tarzı bir çentik ve Nokia markalı kalın bir çene bulunuyor.

Nokia C30 teknik özellikleri
Nokia C30’un bir Rus perakende sitesi olan 4Dealer’da listelenmesi, akıllı telefonun Android 11 çalıştıracağını ve 6.82 inç Full-HD+ (1.080×2.400 piksel) ekrana ve 20.5:9 en boy oranına sahip olacağını gösteriyor. 3 GB RAM ile eşleştirilmiş, tanımlanamayan bir altı çekirdekli 1.60 GHz yonga seti tarafından desteklenmesi bekleniyor. Nokia C30’un ayrıca microSD kart ile genişletilebilen 64 GB dahili depolama alanına sahip olması bekleniyor. 6.000 mAh pil içerebilir.

Optik için Nokia C30, 13 megapiksel birincil arka kamerayla gelebilir ve selfie kamerasının 5 megapiksel birincil sensöre sahip olması bekleniyor. Akıllı telefondaki bağlantı seçenekleri arasında çift SIM desteği, Wi-Fi, Bluetooth v4.2, GPS, microUSB ve 3,5 mm kulaklık girişi yer alabilir. Arkaya monte parmak izi tarayıcısının yanı sıra Nokia C30 kullanıcıları, yüz tanıma özelliğini kullanarak akıllı telefona da erişebilir. Akıllı telefonun 169.9×77.8×8.8mm ölçülerinde ve 191 gram ağırlığında olması bekleniyor.

Nokia C30’un, Nokiamob tarafından bildirildiği üzere, geçen ay ABD FCC sertifikasyon sitesinde de görüldüğü iddia ediliyor. Liste, akıllı telefonun TA-1357 model numarasına sahip olacağını, 5.850 mAh pil ile geleceğini ve 177.7×79.1 mm ölçülerinde olacağını öne sürdü. Ayrıca akıllı telefon için bazı bağlantı seçenekleri – LTE, 2,4 GHz Wi-Fi ve Bluetooth – listelendi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nokia C30’un Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör