OnePlus Nord 2 90Hz AMOLED Ekrana Sahip Olacak

blank
OnePlus Nord 2 90Hz AMOLED Ekrana Sahip Olacak

İçerik: OnePlus Nord 2 90Hz AMOLED Ekrana Sahip Olacak

OnePlus Nord 2 90Hz AMOLED Ekrana Sahip Olacak:

Şirket, OnePlus Nord 2’nin 6.43 inç 90Hz AMOLED ekrana sahip olacağını doğruladı. Telefon, adından da anlaşılacağı gibi, geçen yıl Temmuz ayında piyasaya sürülen OnePlus Nord’un halefi. OnePlus, 22 Temmuz’da OnePlus Buds Pro TWS kulaklıklarıyla birlikte OnePlus Nord 2’yi tanıtacak. Ayrı olarak, telefonun her yerinde ince çerçeveli bir delikli ekran tasarımı gösteren iddia edilen render görüntüleri sızdırıldı. OnePlus Nord 2, orijinal OnePlus Nord’da olduğu gibi iki yerine tek bir selfie kamerasına sahip görünüyor.

OnePlus, Facebook’ta OnePlus Nord 2’nin 90Hz yenileme hızına ve HDR10+ sertifikasına sahip 6.43 inç AMOLED ekrana sahip olduğunu paylaştı. Buna karşılık, geçen yılki OnePlus Nord, 90Hz yenileme hızına sahip ancak HDR10+ sertifikası olmayan 6.44 inç AMOLED ekrana sahip. Amazon’un OnePlus Nord 2 hakkında zaten listelediklerinden, telefon, güç düğmesi ve telefonun sağ tarafında bir uyarı kaydırıcısı ve solda bir ses seviyesi düğmesi bulunan düğmeler için tipik OnePlus yönü ile gelecek. Altta USB Type-C bağlantı noktasının yanında bir hoparlör boşluğu var. Ekranın üstünde bir hoparlör ızgarası da görülebilir.

91Mobiles tarafından paylaşılan görüntülere gelince, OnePlus Nord 2 5G, ekranın sol üst köşesinde yer alan selfie kamerası için tek bir delikli, her tarafında ince çerçevelere sahip. Aynı düğme yönü burada da görülebilir. Telefon, orijinal OnePlus Nord gibi düz bir ekrana sahip. Tek görsel fark, özçekimler için ikinci bir kamera sensörünün olmaması gibi görünüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus Nord 2 90Hz AMOLED Ekrana Sahip Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Galaxy Z Fold 3, S Pen Pro’yu Destekleyecek

Galaxy Z Fold 3, S Pen Pro’yu Destekleyecek: Pek çok dalga geçildikten sonra, katlanabilir bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör