Sony, Lamba Tarzı Taşınabilir Hoparlörünü Piyasaya Sundu

blank
Sony, Lamba Tarzı Taşınabilir Hoparlörünü Piyasaya Sundu

İçerik: Sony, Lamba Tarzı Taşınabilir Hoparlörünü Piyasaya Sundu

Sony, Lamba Tarzı Taşınabilir Hoparlörünü Piyasaya Sundu:

Sony, hoparlörünün lambaya benzeyen daha ucuz bir modelini ortaya çıkardı. Tarzına önem veren müzik tutkunları, Ağustos ayından itibaren LSPX-S3 cam ses hoparlörünü sipariş edebilecek.

Sony’ye göre Bluetooth özellikli cihaz, her yöne ses yaymasını sağlayan üç aktüatörlü organik bir cam tweeter’a sahip. Şirket, tweeter’ın “net ve güçlü yüksek tonlar ürettiğini” ve sesi bir alana eşit olarak yaydığını iddia ediyor. LSPX-S3, 46 mm’lik bir hoparlör ünitesine sahiptir ve seviyeleri Sony Music Center uygulaması aracılığıyla ayarlayabilirsiniz. Ayrıca yüksek çözünürlüklü ses için LDAC desteğine sahiptir.

Hoparlör tüm odayı aydınlatmayacaktır, ancak mum ışığında titreşen aydınlatma, gece okuması için rahat bir ortam sağlamalıdır. LED, müzikle senkronize olarak titreşebilir ve çeşitli aydınlatma modları ve parlaklık seviyeleri vardır.

LSPX-S3’ü dış mekanlara da götürebilirsiniz. Yaklaşık 1,1 kg ağırlığında ve Sony’nin cihazı tek bir şarjla sekiz saate kadar çalıştırabileceğini söylediği bir pili var. USB-C şarj portu üzerinden şarj edebilirsiniz.

Ayrıca stereo çalma için iki üniteyi bağlama seçeneği de vardır ve çok odalı bir ses sisteminin bir parçasını oluşturabilir. Ek olarak, hoparlörde aramalar için yerleşik bir mikrofon, metal bir taban ve bir kumaş taban bulunur.

Neredeyse altı yıl önce Sony, ilk kez şık ürün için bir prototip sergiledi. Şirket, LSPX-S2’yi 2019’da Japonya’da piyasaya sürdü ve ertesi yıl ABD’ye getirdi. LSPX-S3, önceki modelden yaklaşık 100 $ daha ucuz olan 350 $ / 315 £ / 350 €’ya mal olacak. Sony’nin hoparlörü ne zaman göndermeye başlayacağı henüz belli değil.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sony, Lamba Tarzı Taşınabilir Hoparlörünü Piyasaya Sundu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple, 2023’te 10,9 inç OLED Ekranlı iPad’i Piyasaya Sürebilir

Apple, 2023’te 10,9 inç OLED Ekranlı iPad’i Piyasaya Sürebilir: Yeni bir rapora göre Apple, 2023’te …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör