Apple, Ücretsiz Eğitimlerini YouTube’a Getiriyor

blank
Apple, Ücretsiz Eğitimlerini YouTube'a Getiriyor

İçerik: Apple, Ücretsiz Eğitimlerini YouTube’a Getiriyor

Apple, Ücretsiz Eğitimlerini YouTube’a Getiriyor:2017’den bu yana, Apple’ın tüm perakende mağazaları, diğer şeylerin yanı sıra şirketin cihazlarından ve yazılımlarından en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi öğrenebileceğiniz Today At Apple oturumları, ücretsiz atölye çalışmaları sunuyor. Apple, pandeminin gerektirdiği 2020’de bu eğitimleri çevrimiçi olarak sunmaya ve oturumları Cisco Webex üzerinden sunmaya başladı. Bugünden itibaren şirket, Today at Apple eğitimlerini YouTube’da kullanıma sunuyor.

İlki, Sayfalarda kendinizi bir Fıstık karakteri olarak nasıl çizeceğinizi öğretecek. The Snoopy Show’da storyboard sanatçısı olan Krista Porter, Apple’ın Washington DC’deki Carnegie Library lokasyonunda yaratıcı bir profesyonel olan Anthony ile birlikte yaklaşık 10 dakikalık uzun öğreticiyi yönetiyor. Showrunner Mark Evestaff, Apple TV+’a özel hakkında konuşmak için videoda da yer alıyor. Daha sonraki bölümlerin nasıl şekillendiğini görmemiz gerekecek, ancak en azından şu anki YouTube biçiminde Today at Apple, bir ürün reklamı olduğu kadar bir atölye dizisidir.

Bu şaşırtıcı değil. Bugün Apple’da bir süredir bu eğilim var, ancak bu, bir bütün olarak programın yalnızca bir yönü. YouTube’a geçiş, aynı zamanda, oturumların, eğitmenden bir noktayı netleştirmesini isteyebileceğiniz bir atölye işlevi görmeyeceği anlamına gelir. Bu nedenle, programın YouTube’da kullanılabilirliğini, şirketin Today at Apple hakkında bilgi sahibi olabilecek kişilere programın var olduğunu göstermesinin bir yolu olarak düşünmek en iyisidir. Apple, gelecekte YouTube’a daha fazla Today at Apple oturumu yükleyeceğini söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple, Ücretsiz Eğitimlerini YouTube’a Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör