Call of Duty: Warzone İlk Hedef Tabanlı Mod Özelliğini Sunacak

blank
Call of Duty: Warzone İlk Hedef Tabanlı Mod Özelliğini Sunacak

İçerik: Call of Duty: Warzone İlk Hedef Tabanlı Mod Özelliğini Sunacak

Call of Duty: Warzone İlk Hedef Tabanlı Mod Özelliğini Sunacak:

Battle royales için, bu bir yenilik yap ya da öl. Oynaması ücretsiz oyun türünde çok sayıda ünlü rakiple, stüdyolar oyunlarını güncellemeye devam etmeli veya oyuncuları kaybetme riskiyle karşı karşıya. Activision’ın Call of Duty: Warzone kalabalığı için sunduğu en son teklif, Payload adlı nesnel tabanlı bir moddur. Oyun için bir ilk olarak görev, Season Four Reloaded’ın bir parçası olarak dönen oynatma listelerine eklenecek.

15 Temmuz Perşembe günü saat 12:00 ET’de güncellemeyle birlikte yayına girdiğinde yeni moddan bekleyebilecekleriniz burada. Yük, oyuncuları uydu parçalarını taşıyan araçlara eşlik etmek veya onlara saldırmakla görevli 20 kişilik iki takıma böler. Her takım belirlenen zaman sınırı içinde hedeflerini tamamlamalıdır. Her zamanki gibi, tarafınızın zafer kazanmasına yardımcı olmak için özel teçhizatlar veya ölüm serileri (Black Ops Cold War’dan yeni bir nöbetçi silahı dahil) kullanabilirsiniz. Ayrıca araçları raylarda oyalamak için engeller satın alıp inşa edebileceksiniz.

Kurulum, Rockstar’ın GTA Online ve Read Dead Online’da bulunan koruma veya yok etme görevlerinden çok farklı görünmüyor. Yine de, saldırganları paraşütle savuşturmak veya ağır silahlı kamyonları birden fazla kontrol noktasında bombalamak kulağa daha çılgınca geliyor. Activision, Payload’ı “Perseus ve NATO arasındaki savaşın dengesini değiştirebilecek” önemli bir savaş olarak gösteriyor.

Dosya boyutlarına gelince, Warzone güncellemesi sırasıyla PlayStation ve Xbox ve PC’de 8,9 GB ile 9,2 GB arasında değişecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Call of Duty: Warzone İlk Hedef Tabanlı Mod Özelliğini Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör