Microsoft’un PS5’e Özel Oyunu Ghostwire: Tokyo 2022’ye Ertelendi

blank
Microsoft'un PS5'e Özel Oyunu Ghostwire: Tokyo 2022'ye Ertelendi

İçerik: Microsoft’un PS5’e Özel Oyunu Ghostwire: Tokyo 2022’ye Ertelendi

Microsoft’un PS5’e Özel Oyunu Ghostwire: Tokyo 2022’ye Ertelendi:

Japon stüdyo Tango Gameworks’ün paranormal aksiyon oyunu Ghostwire: Tokyo, 2022’nin başlarına erteleniyor. Tango Gameworks, önümüzdeki aylarda oyunun daha fazlasını göstereceğini söyleyerek haberi bir tweet’te yayınladı.

“Oyunu mümkün olan en kısa sürede elinize almak istiyoruz, böylece inşa etmek için çok çalıştığımız perili bir Tokyo’nun unutulmaz versiyonunu deneyimleyebilirsiniz. Aynı zamanda, Tango’daki herkesin sağlığını korumaya da odaklandık ”diyor duyuru. “Yeni sürüm penceremiz bize Ghostwire dünyasını her zaman hayal ettiğimiz gibi hayata geçirmemiz için zaman verecek.” Oyunun daha önce 2021 sonbaharında piyasaya sürülmesi planlanıyordu.

Ghostwire: Tokyo, E3 2019’da duyuruldu ve ilk oynanışı, Sony’nin oyunu zamanlanmış PlayStation 5’e (ve PC’ye) özel olarak lanse ettiği Haziran 2020’de ortaya çıktı. Birkaç ay sonra Microsoft, Tango’nun ana şirketi ZeniMax’i satın alarak Ghostwire’ı Microsoft’a ait ancak başlangıçta PlayStation’a özel iki oyundan biri haline getirdi. Diğer özel, Arkane’s Deathloop da ertelendi, ancak Eylül ayında yayınlanması planlanıyor.

Ghostwire, oyuncuları neredeyse insanlar tarafından terk edilmiş ve hayaletler tarafından istila edilmiş bir Tokyo’ya koyuyor. Yönetici yapımcısı The Evil Within ve Resident Evil şöhretinin Tango kurucusu Shinji Mikami’dir, ancak sözde hayatta kalma korkularına bu oyunlardan daha az odaklanmış olsa da. Orijinal yaratıcı yönetmen Ikumi Nakamura, ilk duyurunun hemen ardından Tango’dan ayrıldı ve daha sonra sağlık sorunları nedeniyle ayrıldığını söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft’un PS5’e Özel Oyunu Ghostwire: Tokyo 2022’ye Ertelendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör