Samsung Galaxy Z Fold 3 Özellikleri Belli Oldu

blank
Samsung Galaxy Z Fold 3 Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Samsung Galaxy Z Fold 3 Özellikleri Belli Oldu

Samsung Galaxy Z Fold 3 Özellikleri Belli Oldu:Samsung Galaxy Z Fold 3’ün Güney Kore’de olduğu iddia edilen fiyatları belli oldu. Bu, iki katlanabilir Samsung akıllı telefonun fiyatlandırmasıyla ilgili ilk kez bir bilgi ortaya çıktı. Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Samsung Galaxy Z Flip 3, Çin’deki TENAA sertifika sitesinde de görüldü ve her iki akıllı telefonun bazı temel özelliklerine (ekran boyutu, pil, bağlantı ve boyutlar) bir bakış sunuyor. Samsung’un iki telefonu 11 Ağustos’ta Galaxy Unpacked etkinliğinde piyasaya sürmesi bekleniyor.

Bu haftanın başlarında Samsung Galaxy Z Fold 3, Çin’deki TENAA sertifika sitesinde görüldü. Listede, yaklaşmakta olan katlanabilir akıllı telefonun bazı temel özelliklerini gösterdiği bildiriliyor. Galaxy Z Fold 3’ün kapakta 6.2 inç ekran ve 4.500 mAh pil ile gelmesi bekleniyor. Akıllı telefon SM-F9260 olarak listelendi ve katlandığında 128.1×158.2×6.4mm boyutlarında.

Samsung Galaxy Z Flip 3, Çin’deki TENAA sertifika sitesinde de görüldü. Listede, kapaklı katlanabilir akıllı telefonun selefi Galaxy Z Flip 5G’ye kıyasla daha kısa ve daha ince olması bekleniyor. Ek olarak, Galaxy Z Flip 3’ün pili 2.300 mAh + 903 mAh olarak listelenmiştir – esasen minimum 3.200 mAh veya 3.300 mAh tipik kapasiteli pil. SM-F7110 olarak listelenen akıllı telefon, SIM kart için tek bir yuvaya sahip olabilir ancak çift LTE ve 5G bağlantısına sahip olmasını sağlayan bir eSIM modülünü de destekleyebilir. TENAA listeleri MyFixGuide tarafından tespit edildi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Z Fold 3 Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör