WhatsApp’ın Kaybolan Mesaj Özelliğini iOS’a Geliyor

blank
WhatsApp'ın Kaybolan Mesaj Özelliğini iOS'a Geliyor

İçerik: WhatsApp’ın Kaybolan Mesaj Özelliğini iOS’a Geliyor

WhatsApp’ın Kaybolan Mesaj Özelliğini iOS’a Geliyor:WhatsApp bilgi sitesi WABetaInfo’ya göre Facebook, geçen ay Android’de bu özelliği yayınladıktan sonra, iOS’ta WhatsApp kendi kendini silen medya ve metinleri yeni bir beta sürümüyle piyasaya sürüyor. Testflight’ta 2.21.140.9 beta sürümüne kaydolursanız, görüntülendikleri ve silindikleri anda kendi kendini yok eden fotoğraflar ve videolar gönderebileceksiniz. “Bir kez görüntüle” özelliğine erişimi olan kullanıcılar, aşağıdaki WABetaInfo ekran görüntüsünde gösterildiği gibi, altyazı giriş alanında bir zamanlayıcıya benzeyen özel bir düğme göreceklerdir.

WhatsApp’ın yedi gün sonra silinen kaybolan mesajlarından farklı olarak, bir kez görüntüle modu kullanılarak gönderilen fotoğraflar ve videolar, onları kapattıktan hemen sonra kaybolur. Gönderen, medyaları görüntülendiğinde bilgilendirilecektir.

WABetaInfo’nun belirttiği gibi, kullanıcıların medyanın ekran görüntülerini almasını engelleyen hiçbir şey yoktur ve bir alıcı bunu yaparsa size bildirilmez. Alıcı olarak, mesajı açtıktan sonra gönderenin bildirim almasını da engelleyemezsiniz.

WhatsApp, daha özgün ve samimi sohbetleri teşvik etmenin bir yolu olarak özelliği tanıttı. Ana Facebook daha önce, bölücü yeni gizlilik politikasını kabul etmeyen kullanıcılardan belirli özelliklerin engelleneceğini söyledi, ancak daha sonra bu karardan geri adım attı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: WhatsApp’ın Kaybolan Mesaj Özelliğini iOS’a Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft’un PS5’e Özel Oyunu Ghostwire: Tokyo 2022’ye Ertelendi

Microsoft’un PS5’e Özel Oyunu Ghostwire: Tokyo 2022’ye Ertelendi: Japon stüdyo Tango Gameworks’ün paranormal aksiyon oyunu …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör