Yeni Opel Astra Tamamen Yenilendi

blank
Yeni Opel Astra Tamamen Yenilendi

İçerik: Yeni Opel Astra Tamamen Yenilendi

Opel, en çok satan modeli Astra’nın altıncı neslinin ilk görüntülerini paylaştı. Tamamen yenilenen Astra, Opel’in Mokka, Crossland ve Grandland’den sonra cesur ve saf bir tasarım felsefesiyle yorumlanan ilk hatchback modeli olarak öne çıkıyor. Ayrıca yeni Astra, şarj edilebilir hibrit teknolojisine sahip versiyonlarla ilk kez elektrikli hale getirildi. Markanın yeni yüzü ve temel dış tasarım öğesi Opel Visor ile daha dinamik bir görünüme kavuşan yeni Astra, geniş ekranları ve sezgisel kontrolleri ve yeni Astra’nın iç kısmında yer alan tamamen dijital Pure Panel ile dikkat çekiyor. . 168 LED hücreli en yeni Intelli-Lux LED® Piksel Far teknolojisi ile donatılan yeni Astra, 6 ileri manuel ve 8 ileri otomatik şanzıman versiyonları, verimli dizel ve benzinli motorlar ve zengin kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Yeni Opel Astra, 2022’de Türkiye’de yollara çıkmaya başlayacak.

Alman otomotiv devi Opel, başarı hikayesi 30 yıl önceki efsanevi Kadette’e dayanan ve en çok satan modeli olma unvanını elinde bulunduran Astra’yı baştan aşağı yeniledi. Altıncı nesil Astra, SUV modelleri Mokka, Crossland ve Grandland’den sonra Opel’in cesur ve saf tasarım felsefesiyle yorumlanan ilk hatchback modelidir. Yeni Astra ile yepyeni bir sayfa açan Alman üretici, iki farklı performans seviyesiyle tercih edilebilecek kompakt modelin şarj edilebilir hibrit versiyonlarını da duyurdu.

Böylece Astra, şarj edilebilir hibrit teknolojisi ile ilk kez elektriğe geçti. Markanın yeni yüzü ve temel dış tasarım öğesi Opel Visor ile daha dinamik bir görünüme kavuşan yeni Astra, geniş ekranları ve sezgisel kontrolleri ve tamamen dijital Pure Panel ile dikkat çekiyor. 168 LED hücreli en yeni Intelli-Lux LED® Piksel Far teknolojisi ile donatılan yeni Astra, 6 ileri manuel ve 8 ileri otomatik şanzıman versiyonları, verimli dizel ve benzinli motorlar ve zengin kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Yeni Astra’yı Rüsselsheim’daki merkezinde tasarlayan ve geliştiren Opel, sonbaharda modelin üretimine başlayacak ve yeni Astra’yı 2022’de Türkiye yollarında göreceğiz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Opel Astra Tamamen Yenilendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

SEAT Leon Yeni Motor ve Donanım Seçenekleri Aldı

SEAT Leon Yeni Motor ve Donanım Seçenekleri Aldı: Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden AutoBest kazananı Yeni …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör