Galaxy Z Fold 3, S Pen Pro’yu Destekleyecek

blank
Galaxy Z Fold 3, S Pen Pro'yu Destekleyecek

İçerik: Galaxy Z Fold 3, S Pen Pro’yu Destekleyecek

Galaxy Z Fold 3, S Pen Pro’yu Destekleyecek:

Birçok alaydan sonra, katlanabilir bir Samsung nihayet bir S Pen kalemi için destek alacak gibi görünüyor. Samsung’un Ocak ayında duyurduğu Bluetooth bağlantılı S Pen’in daha büyük bir versiyonu olan S Pen Pro için FCC başvuruları halka açıldı ve bir belge (PDF), yaklaşmakta olan kalemin duyurulmamış Galaxy Z Fold 3 ile çalışacağını ortaya koyuyor ( muhtemelen Z Fold serisindeki bir sonraki cihazdır).

Ve sadece Z Fold 3 değil – çıkış tarihi olmayan ancak bu yıl çıkması planlanan kalem, görünüşe göre S21 Ultra, Note 20 serisini ve daha fazlasını destekleyecek.

S Pen Pro’nun Z Fold 3 desteği büyük bir sürpriz değil – şirket bir süredir katlanabilir için bir tür S Pen desteğine işaret ediyor. Geçen yılki Unpacked etkinliğinde, Samsung’un mobil TM Roh başkanı bir soru-cevapta şirketin insanların S Pen’in Fold ile çalışmasını istediğini duymaktan “mutlu olduğunu” söyledi. Aralık ayındaki bir blogda, şirketin Galaxy Note’un “en sevilen özelliklerinden” bazılarını diğer cihazlara getirmek istediğini söyledi – bu muhtemelen Note serisinin ayırt edici özelliklerinden biri olan ekran kalemi desteğine göz kırpıyor gibi görünüyor. Ve Ocak ayında Roh, şirketin “gelecekte S Pen deneyimini ek cihaz kategorilerinde genişletmeyi” planladığını söyleyerek daha da açıktı.

Ayrıntılı bir sızıntı, duyurulmamış telefonu bir ekran kalemi ile zaten gösterdi: Ünlü sızıntıcı Evan Blass tarafından paylaşılan bir görüntü, yanına yeni bir “Fold Edition” S Pen ile Galaxy Z Fold 3 gibi görünen şeyi gösteriyor. Belki de Z Fold 3, kutuda Fold Edition kalemi ile gelirken S Pen Pro ayrı satılacak.FCC belgelerinin halka açılması, bir ürünün yayınlandıktan hemen sonra duyurulabileceğini gösterebilir. Bu durumda, Samsung son birkaç yıldır Ağustos ayının başlarında yaz aylarında Unpacked etkinlikleri düzenlediğinden, S Pen için yakında resmi bir duyuru yapılması mantıklı olacaktır. Blass ayrıca, bu yılki etkinliğin 11 Ağustos’ta planlandığını ve gösteride tanıtılması beklenen Z Fold 3, Z Flip 3, iki yeni Galaxy Saat ve yeni dahil olmak üzere bir dizi başka cihazı ortaya çıkardığını zaten belirtti. Galaksi Tomurcukları.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Galaxy Z Fold 3, S Pen Pro’yu Destekleyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör