Mercedes-Benz’in Yeni Roadster’ı Özel Dokunmatik Ekrana Sahip

blank
Mercedes-Benz'in Yeni Roadster'ı Özel Dokunmatik Ekrana Sahip

İçerik: Mercedes-Benz’in Yeni Roadster’ı Özel Dokunmatik Ekrana Sahip

Mercedes-Benz’in Yeni Roadster’ı Özel Dokunmatik Ekrana Sahip:

Büyük dokunmatik ekranlar bugünlerde yeni arabalarda çok yaygın ve bu dikdörtgen ekranlar büyüdükçe, rekabetten gerçekten farklılaşmak için donanımla yapabileceğiniz daha az şey var. Belki de bu yüzden, yeni 2022 AMG SL Roadster’da Mercedes-Benz ekranı gösterge panelinden çıkarıyor, orta konsola sabitliyor ve elektronik olarak yukarı ve aşağı hareket etmesine izin veriyor.

Bu doğru, Mercedes-Benz’in en yeni arabasının hareketli bir ekranı var. Şirket, 11.9 inçlik dikey dokunmatik ekranı parlamayla mücadeleye yardımcı olmak için bu şekilde tasarladığını söyledi – sonuçta AMG SL Roadster bir üstü açılır araba – ama aynı zamanda açıkça “Hey, biz bir şeyler yaptık” der gibi görünen gösterişli bir salon numarası. Tesla’dan farklı.”

Yeni AMG SL Roadster, diğerlerinden biraz farklı bir dijital gösterge grubuna da sahip. Direksiyon simidinin arkasındaki 12,3 inçlik ekran, Mercedes-Benz’in “havacılıktan ilham aldığını” söylediği bir “vizör” içine sıkışmış. Temel olarak, normalden daha da derine yerleştirilmiş bir ekrandır ve – elbette – parlamayla mücadeleye yardımcı olur. (Bir şey bana en son müşteri geri bildirim oturumlarında ortak bir tema olduğunu söylüyor…)

Arabalarda daha büyük ekranlara geçiş, yazılıma büyük önem verdi, bu yüzden Polestar’dan Ford’a otomobil üreticileri yardım için Google gibi teknoloji devlerine yöneliyor. Ancak akıllı telefon pazarının şu anki durumuna benzer şekilde, donanım gerçekten yakınsadı. Bu, korkak yeni fikirlerin öne çıkmasının yolunu açtı.

Örneğin, Samsung’un katlanır telefonları gibi, bu eklemli ekran, gerçekten arzu edilir hale gelecek bir şeyden çok, duvara atılan bir fikir gibi geliyor (şahsen, dürtülmeye ve dürtülmeye ne kadar iyi dayandığını bilmek için can atıyorum – muhtemelen kazandı sallanma, ama asla bilemezsin). Ancak yine de Mercedes-Benz’in alması ilginç bir risk.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Mercedes-Benz’in Yeni Roadster’ı Özel Dokunmatik Ekrana Sahip

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör