Realme X7 Pro, Android 11 Tabanlı Oluyor

blank
Realme X7 Pro, Android 11 Tabanlı Oluyor

İçerik: Realme X7 Pro, Android 11 Tabanlı Oluyor

Realme X7 Pro, Android 11 Tabanlı Oluyor:Realme X7 Pro, Android 11 tabanlı Realme UI 2.0 güncellemesinin kararlı bir sürümünü alıyor. Güncellemeyle birlikte gelen Android güvenlik yamasından bahsedilmiyor. Yeni kişiselleştirme seçenekleri, yüksek verimlilik, sistem ayarları, başlatıcı ayarları, sistem ve gizlilik ayarları ile birlikte Realme X7 Pro için birçok yeni özellik ile birlikte geliyor. Akıllı telefon Şubat ayında piyasaya sürüldü ve kutudan Android 10 tabanlı Realme UI ile geldi. Realme X7 Pro’nun ekranı 120Hz yenileme hızına sahiptir.

Realme X7 Pro Güncellemesi
Realme X7 Pro (İnceleme) güncellemesi, Realme topluluk forumunda bir gönderiyle duyuruldu. Güncelleme, Realme akıllı telefona, artık kullanıcıların akıllı telefonlarının kullanıcı arayüzünde değişiklik yapmalarına izin veren Kişiselleştirme ayarları gibi bir dizi değişiklik getiriyor. Fotoğraflarda bulunan renkler kullanılarak yeni duvar kağıtları da oluşturulabilir. Kullanıcı arayüzü, ana ekranda üçüncü taraf uygulama simgelerini de destekler. Ek olarak, kullanıcı arayüzünde ayrıca üç yeni Karanlık mod ayarı bulunur: Gelişmiş, Orta ve Nazik.

Realme ayrıca, kullanıcıların kayan bir pencereden veya bölünmüş ekran modunda uygulamalar arasında metinleri, görüntüleri ve dosyaları sürükleyip bırakmasına olanak tanıyan yüksek verimlilik ayarları ekledi. Akıllı Kenar Çubuğunun düzenleme sayfası da optimize edilmiştir. Kullanıcılar artık iki veya daha fazla klasörü birleştirebilir veya akıllı telefonun Başlatıcısında bir klasörü tamamen kaldırabilir. Çekmece modu, ad, yükleme süresi ve kullanım sıklığı gibi yeni filtreler alır.

Sistem ayarlarına gelince, kullanıcılar artık tek bir melodi oluşturmak için birden fazla melodiyi arka arkaya bağlayarak Ton Akortları yapabilirler. Rahatsız Etmeyin modunun süresi de şimdi ayarlanabilir. Realme X7 Pro ayrıca metin girişleri ve oyun için optimize edilmiş otomatik parlaklık ve titreşimler alır. Ek olarak, hava durumu animasyonları da alır.

Kullanıcılar ayrıca Oyunlar için oyun oynarken rahatsızlıkları azaltan sürükleyici bir moda sahip olur ve kullanıcılar Oyun Asistanını çağırma şeklini de değiştirebilir. Realme, kullanıcılara kişisel erişim noktalarını bir QR koduyla diğer kullanıcılarla paylaşma seçeneği verdi. HeyTap Cloud, yeni bir telefona kolayca geçiş yapmak için artık kullanıcıların fotoğraflarını, belgelerini ve sistem ayarlarını yedekleyebilir. Kullanıcılar ayrıca, yedeklemek veya geri yüklemek istedikleri veri türünü seçmenin yanı sıra akıllı telefonlarında birden fazla yedekleme oluşturabilir.

Realme X7 Pro’daki kamera, video çekerken yakınlaştırma işlemini daha sorunsuz hale getiren bir atalet yakınlaştırma özelliği alır. Ayrıca, kamera ayrıca video çekmek için bir ızgara ve seviye özelliği alır. Fotoğraflar uygulaması, Özel Kasadaki fotoğraflar için bir Bulut Senkronizasyonu özelliği alır. Ayrıca, fotoğraflar uygulaması daha iyi bir algoritma ve daha fazla biçimlendirme efekti ve filtre ile güncellenmiş bir düzenleme özelliği alır. Son olarak Realme, kulaklık takarken yumuşak sesleri yükseltmek ve yüksek sesleri yumuşatmak için akıllı telefona bir Ses Yükseltici ekledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme X7 Pro, Android 11 Tabanlı Oluyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör