Redmi 10, Yeni Özellikleri ile Birden Çok Sertifikaya Sahip

blank
Redmi 10, Yeni Özellikleri ile Birden Çok Sertifikaya Sahip

İçerik: Redmi 10, Yeni Özellikleri ile Birden Çok Sertifikaya Sahip

Redmi 10, Yeni Özellikleri ile Birden Çok Sertifikaya Sahip. Xiaomi’nin bir söylenti bütçe serisi olan Redmi 10, ABD’deki Federal İletişim Komisyonu’nda (FCC) ve IMEI sertifika sitelerinde görüldü. Bu listeler, telefonun devam eden bir çalışma olduğunu ve piyasaya sürülmeye yakın olabileceğini gösteriyor. Siteler ayrıca telefonun temel özelliklerini sızdırıyor ve resmi pazarlama adını öneriyor. FCC listesi, Redmi 10’un 6 GB’a kadar RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olacağına dair ipuçları veriyor. IMEI listesi ise resmi pazarlama adını önerir.

Söylentilere göre Redmi 10 cihazının aynı model numarası 21061119AG ile FCC ve IMEI sertifika sitelerinde göründüğü bildirildi. Belirtildiği gibi, IMEI listesi telefon hakkında çok fazla bilgi vermiyor ancak model numarasının Redmi 10’a ait olduğunu doğruluyor. Her iki sertifika listesi de ilk olarak 91Mobiles tarafından tespit edildi.

FCC, Redmi 10’un MIUI 12.5 tabanlı Android 11’de çalışabileceğini sızdırıyor. 4G’yi desteklemesi ve çift bantlı Wi-Fi’ye sahip olması muhtemel. Liste, Redmi 10’un üç RAM + depolama seçeneğiyle gelebileceğini gösteriyor – 4GB RAM + 64GB depolama, 4GB RAM + 128GB depolama ve 6GB RAM + 128GB depolama.
Tipster Kacper Skrzypek, Redmi 10 FCC listesinin telefonun 50 megapiksel Samsung S5KJN1 sensörüne, 8 megapiksel Sony IMX355 geniş açılı sensöre ve 2 megapiksel makro sensöre sahip olabileceğini ortaya koyduğunu belirtti.

Selefi Redmi 9 serisi geçen yıl Ağustos ayında piyasaya sürüldü ve halefi bu yıl aynı zamanlarda piyasaya sürülebilir. İlk olarak Redmi 9 ve Redmi 9 Prime tanıtıldı ve seri artık daha sonra tanıtılan Redmi 9 Power, Redmi 9A ve Redmi 9i’yi de içeriyor. Hangi Redmi 10 serisi telefonun ilk kez görücüye çıkacağı konusunda henüz bir netlik yok.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Redmi 10, Yeni Özellikleri ile Birden Çok Sertifikaya Sahip

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör