Samsung Galaxy A12, Exynos İşlemci ile Gelebilir

blank
Samsung Galaxy A12, Exynos İşlemci ile Gelebilir

İçerik: Samsung Galaxy A12, Exynos İşlemci ile Gelebilir

Samsung Galaxy A12, Exynos İşlemci ile Gelebilir:

Samsung Galaxy A12’nin yakında yeni bir varyant aldığı bildiriliyor. Bir rapora göre Samsung, şu anda akıllı telefona güç veren MediaTek Helio P35 SoC yerine Exynos 850 işlemcili Galaxy A12’yi yakında piyasaya sürebilir. Exynos yonga seti ile çalışan akıllı telefonun kod adı SM-A127F/DS model numarasına sahip Galaxy A12 için Filipinler’de bir destek sayfası yayına girdi. Ek olarak, Exynos 850 yonga setine sahip Samsung Galaxy A12 de Google Play Console listesinde görüldü.

DealNTech tarafından hazırlanan bir rapor, Samsung Galaxy A12’nin yakında Mali-G52 GPU ile eşleştirilmiş sekiz çekirdekli Exynos 850 8nm işlemci ile piyasaya sürülebileceğini iddia ediyor. Samsung, akıllı telefonu ilk olarak Kasım 2020’de piyasaya sürdü ve 6 GB’a kadar RAM ve 128 GB’a kadar yerleşik depolama ile eşleştirilmiş bir MediaTek Helio P35 SoC tarafından destekleniyordu – microSD kart ile 1 TB’a kadar genişletilebilir. Akıllı telefon daha sonra aynı özelliklerle Şubat ayında Asya’da piyasaya sürüldü.

SM-A127F/DS modeli Bluetooth SIG listesinde de görüldü ve GizPie’nin daha önceki bir raporu, SM-A127F model numarasına sahip yeni Galaxy A12 akıllı telefonun Avrupa fiyatını gösteriyor. Fiyatının 157,90 EUR olması bekleniyor.

Samsung Galaxy A12 Özellikleri
Tipster Mukul Sharma (@stufflistings) ayrıca bir Google Play Console listesinde Exynos 850 SoC ile Samsung Galaxy A12’yi gördü. Liste, Exynos işlemcili Galaxy A12’nin 3GB RAM ile eşleştirilebileceğini gösteriyor. Ayrıca Android 11 çalıştırabilir ve 720×1.339 piksel çözünürlüğe sahip bir ekrana sahip olabilir. İlginç bir şekilde, liste, akıllı telefonun piyasaya sürüldüğünde Samsung Galaxy A12s olarak adlandırılabileceğini de gösteriyor.

Akıllı telefonun diğer özellikleri, orijinal MediaTek Helio P35 SoC destekli varyant ile aynı kalabilir. Yeni Samsung Galaxy A12, 6,5 inç HD+ TFT ekrana sahip olabilir. Optik için, akıllı telefon 48 megapiksel birincil sensör, 5 megapiksel ultra geniş açılı sensör ve iki 2 megapiksel derinlik ve makro sensörlü dörtlü arka kamera kurulumuna sahip olabilir. Selfie’ler için 8 megapiksel birincil sensöre sahip olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A12, Exynos İşlemci ile Gelebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Xiaomi 12, 12 Aralık’ta Piyasaya Sürülecek

Xiaomi 12, 12 Aralık’ta Piyasaya Sürülecek: Xiaomi 12, geçmişte birçok kez sızdırılmıştı. Çinli akıllı telefon …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör