Samsung’un SmartThings Uygulaması Artık Enerji Kullanımınızı İzleyebilir

blank
Samsung'un SmartThings Uygulaması Artık Enerji Kullanımınızı İzleyebilir

İçerik: Samsung’un SmartThings Uygulaması Artık Enerji Kullanımınızı İzleyebilir

Samsung’un SmartThings Uygulaması Artık Enerji Kullanımınızı İzleyebilir. Samsung, değişen yaşam tarzlarımıza SmartThings uygulama güncellemelerini sunuyor. Pandemi sırasında tüpe yapıştırılmıştık, bu yüzden Koreli şirket daha fazla TV kontrolü başlattı. Şimdi, insanlar geçmişte olduğundan daha fazla iç mekanlarda zaman geçirdikleri için çok ihtiyaç duyulan bir enerji kullanımı izleyicisini tanıtıyor.

SmartThings Energy, bireysel veya birleşik Samsung cihazlarınızın ve HVAC ürünlerinizin ne kadar güce aç olduğunu izleyebilir. Şirket, gelecekte enerji yönetiminde uzmanlaşmış olanlar da dahil olmak üzere diğer sertifikalı ortakları desteklemeyi planlıyor.

Evinizin eko ayak izinin daha iyi bir resmini çizmenize yardımcı olmak için güncelleme, tüketim verilerini önceden ayarlanmış hedeflerinizle karşılaştırmanıza ve aylık kullanımı izlemenize olanak tanır. Uygulama, bu bilgileri renk kodlu pasta ve toplam ve seçili cihaz kullanımına bölünmüş çubuk grafikler şeklinde görselleştirir.

Hedefinizi aştığınızda veya dışarıdayken bir cihazı açık bıraktığınızda, enerji etkinliğindeki artış konusunda sizi uyaran bir bildirim alırsınız. Samsung ayrıca, örneğin buzdolabınızı aşırı doldurmamanız konusunda sizi uyaran enerji tasarrufu ipuçları da sunacak.

Şirket, yıl boyunca SmartThings’e yeni özellikler ekliyor. Yeni TV kontrollerinin ardından Samsung, bilinmeyen SmartTag’lerin sizi takip edip etmediğini belirleyebilen “Bilinmeyen Etiket Arama” özelliğini Nisan ayında kullanıma sundu. Ayrıca, üçüncü çeyrekte uygulamaya daha fazla araç için otomotiv kontrolleri getiriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung’un SmartThings Uygulaması Artık Enerji Kullanımınızı İzleyebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör