Candace Parker, NBA 2K’nın İlk Kapak Kadın Sporcusu Oldu

blank
Candace Parker, NBA 2K'nın İlk Kapak Kadın Sporcusu Oldu

İçerik: Candace Parker, NBA 2K’nın İlk Kapak Kadın Sporcusu Oldu

Candace Parker, NBA 2K’nın İlk Kapak Kadın Sporcusu Oldu:

NBA 2K’nın çıkışından yirmi iki yıl sonra, basketbol sim serisinde oyunun kapağında ilk kez bir kadın yer alacak. İki kez WNBA MVP’si ve 2016 WNBA Finalleri MVP’si Candace Parker, NBA 2K22’nin WNBA 25. Yıl Dönümü Özel Sürümünün ön tarafında yer alıyor.

Parker, NBA 2K22 ambalajında yer alan birkaç basketbol yıldızından biri. Luka Dončić oyunun standart baskısında kapak oyuncusu olurken, NBA 75th Anniversary Edition’da Kevin Durant, Dirk Nowitzki ve Kareem Abdul-Jabbar bulunuyor.

WNBA 25th Anniversary Special Edition, GameStop’a özeldir (Kanadalılar bunu EB Games’ten alabilir). PlayStation 5 ve Xbox Series X için fiziksel bir sürümdür ve biri Parker için olmak üzere yedi özel oyun içi WNBA formasından oluşan bir paket içerir. 70 $ maliyeti ve 10 Eylül’de satışa sunulacak.

2K’nın bir NBA maçının kapağına bir kadın sporcu koyması uzun zaman almış olsa da, temsil için ileriye doğru olumlu bir adım. NBA 2K20, WNBA takımlarını ve oyuncularını içeren ilk 2K oyunuydu ve MyPlayer kariyer modunun bir WNBA versiyonu NBA 2K21’de piyasaya sürüldü.

EA, son birkaç yıldır spor başlıklarında daha fazla kadına yer veriyor. NBA Live 18’de WNBA oyuncularına yer vererek 2K’yı yendi. EA, 2015’te ilk kez kadınları bir FIFA unvanının kapağına koydu. FIFA 2016, serinin kadın futbolcuların yer aldığı ilk baskısıydı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Candace Parker, NBA 2K’nın İlk Kapak Kadın Sporcusu Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Call of Duty: Warzone İlk Hedef Tabanlı Mod Özelliğini Sunacak

Call of Duty: Warzone İlk Hedef Tabanlı Mod Özelliğini Sunacak: Battle royales için, bu bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör