Samsung Galaxy M22 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

blank
Samsung Galaxy M22 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

İçerik: Samsung Galaxy M22 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy M22 Teknik Özellikleri Sızdırıldı:

Samsung Galaxy M22’nin iddia edilen görüntüleri, fiyatı ve temel özellikleri sızdırıldı. Akıllı telefonun tasarımının, kare bir gövdeye monte edilmiş dörtlü arka kamerası ile Samsung Galaxy A22’ye benzer olması bekleniyor. Samsung Galaxy M22, 4 GB RAM ve 128 GB depolama ile eşleştirilebilen bir MediaTek Helio G80 SoC tarafından da çalıştırılabilir. Ancak, bunun akıllı telefonun piyasaya sürüldükten sonra kullanılabilen tek depolama varyantı olup olmadığına dair bir onay yok.

Tek 4GB + 128GB varyantının fiyatının 239.90 EUR olması bekleniyor. Samsung Galaxy M22 için fiyatlandırma, tipster Sudhanshu tarafından tweetlendi.

DealNTech, Samsung Galaxy M22’nin tasarımlarını ve temel özelliklerini bildirdi. Tasarımın, akıllı telefonun sol üst köşesindeki kare bir muhafazaya monte edilmiş dörtlü arka kamera kurulumu ve kare muhafazanın altında dairesel bir LED flaş ile Samsung Galaxy A22’ye benzer olması bekleniyor. Ön tarafta Samsung, akıllı telefona özçekim kamerası için imza niteliğindeki Infinity-V su damlası tarzı çentik verebilir. Ayrıca Siyah, Mavi ve Beyaz renk seçenekleriyle gelmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy M22 özellikleri
Samsung’un yaklaşmakta olan akıllı telefonunun, 90Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç HD+ (720×1600 piksel) Super AMOLED Infinity-V ekrana sahip olması bekleniyor. Galaxy M22’nin 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile eşleştirilebilen bir MediaTek Helio G80 SoC tarafından desteklenmesi bekleniyor. Akıllı telefonun hafızasını 1 TB’a çıkarmak için microSD kart desteğine sahip olması da bekleniyor.

Optik için, Samsung Galaxy M22’nin 48 megapiksel birincil geniş sensör, 8 megapiksel ultra geniş sensör, 2 megapiksel derinlik sensörü ve 2 megapiksel makro sensörlü dörtlü arka kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor. Su damlası tarzı çentikte, özçekimler ve video görüşmeleri için f/2.0 diyafram açıklığına sahip 13 megapiksel birincil sensör yer alabilir. Samsung’un 25W kablolu hızlı şarj desteği ile 5.000 mAh pil paketlemesi bekleniyor.

Galaxy M22’deki bağlantı seçenekleri arasında GPS canlı izleme, LTE, NFC, Wi-Fi, Bluetooth v5, FM radyo, Çift Nano SIM desteği ve 3,5 mm kulaklık girişi yer alabilir. Gemideki sensörler jiroskop, yakınlık sensörü, ortam ışığı sensörü ve ivmeölçer içerebilir. 159.3x74x8.4mm boyutlarında olması ve 199 gram ağırlığında olması bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy M22 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör