Samsung Galaxy S20 Kullanıcıları Ciddi Ekran Sorunları Bildiriyor

blank
Samsung Galaxy S20 Kullanıcıları Ciddi Ekran Sorunları Bildiriyor

İçerik: Samsung Galaxy S20 Kullanıcıları Ciddi Ekran Sorunları Bildiriyor

Samsung Galaxy S20 Kullanıcıları Ciddi Ekran Sorunları Bildiriyor:

Samsung Galaxy S20 serisi kullanıcıları ekranlarıyla ilgili sorunları bildiriyor. Ekrandaki beyaz veya yeşil lekelerle ilgili şikayetler bildiriliyor ve bunlar zaman içinde telefon kullanılamaz hale gelene kadar giderek kötüleşiyor. Şikayetlerin çoğu Samsung Galaxy S20+ ve Samsung Galaxy S20 Ultra kullanıcılarından geliyor. Kullanıcılar, ekran görüntüleriyle birlikte ekranlarıyla ilgili sorunlar hakkında videolar yayınladı. Samsung topluluk forumlarında bir moderatör, ahizeyi başlatmayı ve sıfırlamayı önermesine rağmen, resmi bir yanıt gelmedi ve kullanıcılar bu yöntemin sorunu hiç çözmediğini söylüyor.

Bir Samsung Galaxy S20 Ultra kullanıcısı, önce cep telefonunda oyun oynarken fark edilen hafif titreyen çizgiler olduğundan şikayet etmek için topluluk forumuna gitti. Bu çizgiler sonunda yeşil ve beyaza döndü ve telefon aşırı ısınmaya bile başladı. Samsung desteğiyle iletişime geçtiğinde, temsilciler ona yazılımdan sıfırlama yapması talimatını verdi, ancak bu sorunu çözmemiş gibi görünüyor. Kullanıcı daha sonra Samsung’un sorunu gidermek için ekranı ve pili değiştirdiğini bildirdi.

Reddit’te bir Samsung Galaxy S20+ kullanıcısı da sorunun bir videosunu paylaştı. Video, telefonun ekranın her yerinde yeşil çizgiler ve ardından beyaz çizgiler görüntüleyerek onu kullanılamaz hale getirdiğini gösteriyor. Şu an itibariyle Samsung onarım merkezine giderek ekranı değiştiriyor gibi görünüyor. Telefon garanti dışı kalırsa, bu ağır bir maliyete neden olur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy S20 Kullanıcıları Ciddi Ekran Sorunları Bildiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör