Razer, Dünya Yılan Günü İçin Terlik Yaptı

blank
Razer, Dünya Yılan Günü İçin Terlik Yaptı

İçerik: Razer, Dünya Yılan Günü İçin Terlik Yaptı

Razer, Dünya Yılan Günü İçin Terlik Yaptı:Dünya Yılan Günü için tam zamanında, Razer, şirketin sevimli Sneki Snek maskotunu içeren bir çift terlik çıkardı. 49,99 $ için, kaymaz tabanlar ve şirketin uzun oyun seansları sırasında ayaklarınızı “rahat ve sıcak tutacağını söylediği peluş iç astar ile geliyorlar. Ayrıca geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmışlardır. Terlikleri Razer’ın başka bir tuhaf ürünü olarak reddetmeden önce, arkalarında harika bir hikaye olduğuna dikkat çekeceğiz.

Terlikler, Razer’in büyüyen Sneki Snek serisinin bir parçası. Her şey, şirketin tasarımcılarından birinin yeni doğan çocukları için çizdiği bir doodle ile başladı. Bu şeyler genellikle giderken, Razer hayranları maskotu aldı ve memlerde kullanmaya başladı. Bazıları Sneki Snek’in dövmelerini bile aldı. Her şey sonunda, Razer’ın birbiri ardına Sneki Snek ürünlerini piyasaya sürmesiyle bugün bulunduğumuz noktaya ulaştı.

blank

Sürecin başlarında şirket, her Sneki Snek satışından elde edilen gelirin bir kısmını ormanları kurtarmak için bağışlamak için Conservation International ile çalışmaya karar verdi. Şirket, her satın alma işleminin Kosta Rika, Madagaskar ve Çin gibi ülkelerde 10 ağacın kurtarılmasına yardımcı olacağını iddia ediyor. Razer, sonunda 1 milyon ağacın kurtarılmasına yardımcı olmayı umuyor. Her 100.000 kilometre taşında şirket yeni bir Sneki Snek ürünü piyasaya sürdü. Önceki sürümler arasında “sarılmalar için optimize edilmiş” sevimli bir peluş ve “çoğu oyun koltuğuna uyan” bir baş yastığı bulunuyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Razer, Dünya Yılan Günü İçin Terlik Yaptı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Sony, Lamba Tarzı Taşınabilir Hoparlörünü Piyasaya Sundu

Sony, Lamba Tarzı Taşınabilir Hoparlörünü Piyasaya Sundu: Sony, hoparlörünün lambaya benzeyen daha ucuz bir modelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör