Realme GT Master Edition 21 Temmuz’da Çıkacak

blank
Realme GT Master Edition 21 Temmuz'da Çıkacak

İçerik: Realme GT Master Edition 21 Temmuz’da Çıkacak

Realme GT Master Edition 21 Temmuz’da Çıkacak:

Realme GT Master Edition, 21 Temmuz’da tanıtılacak ve şirket tarafından Çinli mikroblog web sitesi Weibo’da tanıtıldığı gibi iki farklı şekilde gelecek. Telefon, üçlü arka kamera kurulumuna ve deri bir çantayı andıran benzersiz bir arka panel tasarımına sahip olarak görülebilir. Realme GT Master Edition’ın iki çeşidi aynı bavul tarzı arka panele sahip gibi görünüyor ancak kamera modülünde küçük farklılıklar var. Şirket şu an için telefonun teknik özelliklerini paylaşmadı.

Realme Başkan Yardımcısı ve Global Pazarlama Başkanı Xu Qi Chase, Weibo’da Realme GT Master Edition’ın deri sırt tasarımını bavul tarzında gösteren bir resmini paylaştı. Üst sensörün yanında bulunan hap şeklindeki flaş ile dikey olarak hizalanmış üç sensöre sahip üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olduğu görülebilir. Kenarlardaki gri arka kıvrımlar ve Realme markası ve tasarımcısı Naoto Fukasawa’nın imzası.

Aynı zamanda şirket, aynı deri bavul tarzı tasarıma sahip ancak biraz farklı bir kamera modülüne sahip Realme GT Master Edition’ın farklı bir versiyonu gibi görünen şeyi gösteren Weibo’da bir video paylaştı. Üç sensör dikey olarak hizalanır ancak yuvarlak flaş alt sensörün yanında bulunur.

Realme markası ve Fukasawa’nın imzası da bu varyantta mevcut. Şirket ayrıca Realme GT Master Edition’ın 21 Temmuz’da tanıtılacağını ve önümüzdeki günlerde modeller hakkında daha fazla detayın beklenebileceğini açıkladı.Realme, Realme GT Master Edition’ın iki farklı sürümünün ne olduğunu henüz açıklamadı ve teknik özelliklerle ilgili ayrıntılar da belirsiz. Geçmişteki sızıntılar, telefonun Qualcomm Snapdragon 870 SoC tarafından destekleneceğini ve 120Hz yenileme hızına sahip 6.55 inç Samsung E4 Super AMOLED ekrana sahip olacağını öne sürdü. Telefonun 65W hızlı şarjı da desteklediği söyleniyor. Kameralar itibariyle, 50 megapiksel Sony IMX766 ana sensör olduğunu iddia eden çelişkili raporlar varken, ayrı bir rapor 64 megapiksel birincil sensöre sahip olacağını iddia etti.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT Master Edition 21 Temmuz’da Çıkacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

YouTube, Sadece Abonelerin Sohbet Edeceği Güncellemeyi Getirdi

YouTube, Sadece Abonelerin Sohbet Edeceği Güncellemeyi Getirdi.Bir haber ajansı YouTube’un Twitch’ten ödünç aldığı üç özellik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör