Ubisoft, Rainbow Six Extraction’ı Ocak 2022’ye Erteledi

blank
Ubisoft, Rainbow Six Extraction'ı Ocak 2022'ye Erteledi

İçerik: Ubisoft, Rainbow Six Extraction’ı Ocak 2022’ye Erteledi

Ubisoft, Rainbow Six Extraction’ı Ocak 2022’ye Erteledi:Ubisoft, iki büyük Eylül sürümünü erteledi. Hem Rainbow Six Extraction hem de Riders Republic, daha önce duyurulan çıkış tarihlerini yapmayacak, şirket Cuma günü ayrı blog yazılarında paylaştı. Başlangıçta 16 Eylül’de çıkması planlanan Ubisoft, şimdi Extraction’ı Ocak 2022’de piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu arada, Riders Republic’i 2 Eylül’den 28 Ekim’e itti.

İkisinden Ekstraksiyon, Rainbow Six Siege’in popülaritesi ve ilgili zaman çerçevesi göz önüne alındığında daha önemli gecikmedir. Ubisoft, “Rainbow Six Extraction ile hedefimiz, oyun oynama ve işbirlikçi oyunlar hakkında düşünme şeklinizi değiştiren tam teşekküllü bir AAA deneyimi sunmaktır” dedi. “Ocak 2022’de bu vizyonu hak ettiği şekilde hayata geçirmek için ek zaman ayırma fırsatını benimsiyoruz. Bunun Rainbow Six Extraction’ın yaratmaya başladığımız sürükleyici, işbirlikçi ve heyecan verici bir deneyim olmasını sağlayacağından eminiz ve oynamak istediğin kişi.”

İkinci oyuna gelince, Ubisoft, gecikmenin “deneyimde ince ayar yapmak için bize daha fazla zaman vereceğini ve lansmandan önce oyuna girip geri bildirim sağlamanız için size bir şans daha vereceğini” söyledi. Haziran ayındaki Ubisoft Forward etkinliğinde şirket, oyuncuların Riders Republic’i piyasaya sürülmeden önce beta testi yapma şansına sahip olacağını söyledi.Rainbow Six Extraction ve Riders Republic için hiçbir gecikme ilk değil. İkincisinin başlangıçta 2021’in başında çıkması gerekiyordu. Ancak Extraction’ın daha karmaşık bir gelişimi oldu. Ubisoft, oyunu ilk olarak E3 2019’da duyurdu ve bu noktada Rainbow Six Quarantine olarak biliniyordu. O zamanlar 2020’de çıkması gerekiyordu ama o zaman olmadı. Ubisoft daha sonra bir isim değişikliği düşündüğünü açıklayana kadar oyun hakkında fazla bir şey söylemedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Ubisoft, Rainbow Six Extraction’ı Ocak 2022’ye Erteledi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör