WhatsApp, Android’de Şifreli Bulut Yedeklemelerini Test Ediyor

blank
WhatsApp, Android'de Şifreli Bulut Yedeklemelerini Test Ediyor

İçerik: WhatsApp, Android’de Şifreli Bulut Yedeklemelerini Test Ediyor

WhatsApp, Android’de Şifreli Bulut Yedeklemelerini Test Ediyor:WhatsApp’ı kullanırken mesajlarınız uçtan uca şifrelenir, bu da meraklı gözlerin ileri geri hareket ederken içindekileri kolayca göremediği anlamına gelir. Ancak, bulutta saklanan bir yedekleme tutarsanız, yetkililer Google Drive veya iCloud’un verilere erişimi devretmesi için bir arama emri kullanabilir. Ancak WABetaInfo daha önce WhatsApp’ın buluttaki yedeklerinizi bağımsız olarak şifrelemek için teknoloji üzerinde çalıştığını ve Android’deki en son beta güncellemesinde (2.21.15.5) sistemin etkinleştirildiğini bildirmişti.

Kaydolmak, şifrenizi unutursanız / 64 basamaklı kurtarma anahtarını kaybederseniz, kalıcı olarak kilitleneceklerine dair önemli bir uyarıyla sohbet geçmişinizi ve medyanızı güvenli bir şekilde yedekler – WhatsApp bile içeri girmenize yardımcı olamaz Bu konuda kendi başınıza olmaktan memnunsanız, o zaman tek yapmanız gereken beta test grubuna girmek veya bunun herkese açık olmasını beklemek.

Facebook’un sahip olduğu hizmet, aynı zamanda, bir telefonunuz olsun ya da olmasın, uçtan uca şifrelemeyi sürdürerek birden fazla cihazda çalışan yazılımın bir sürümünü test ediyor. Beta’daysanız, sosyal medyadaki gönderiler kapalı şifreleme testlerinin daha fazla kişiyi içerecek şekilde genişletildiğini öne sürdüğünden, sürümünüzü dikkatlice kontrol edin.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: WhatsApp, Android’de Şifreli Bulut Yedeklemelerini Test Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Instagram Facebook Reklamı Yapmaya Başladı

Instagram Facebook Reklamı Yapmaya Başladı: Instagram, kullanıcılara kontrol etmek isteyebilecekleri başka bir uygulama hakkında bilgi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör