Moto G60S Beklenen Temel Özellikleri Sızdırıldı

blank
Moto G60S Beklenen Temel Özellikleri Sızdırıldı

İçerik: Moto G60S Beklenen Temel Özellikleri Sızdırıldı

Moto G60S Beklenen Temel Özellikleri Sızdırıldı:

Yaklaşan akıllı telefonun bazı temel özelliklerini ve gösterge niteliğindeki bir fiyatı da sızdıran bir haberciye göre, Moto G60S’nin yakında piyasaya sürülmesi beklenebilir. Lenovo’nun sahibi olduğu marka, Moto G60S hakkında hiçbir şey açıklamamış olsa da, telefonun yalnızca belirli pazarlarda satışa sunulacağı söyleniyor. Motorola, bu yıl vanilya Moto G60 da dahil olmak üzere birkaç Moto G serisi telefon piyasaya sürdü. Yaklaşan Moto G60’ların teknik özelliklerde vanilya Moto G60’a benzer olacağı tahmin ediliyor.

Tipster Sudhandhu, MySmartPrice ile birlikte, yaklaşmakta olan bir Motorola akıllı telefonunun 300 – 320 EUR civarında fiyatlandırılabileceğini sızdırdı. Tipster, akıllı telefonun 8GB RAM, 128GB RAM ve Mavi renk seçeneğiyle piyasaya sürülmesinin beklendiğini söyledi. Kod adı Lizbon olan akıllı telefonun Avrupa’da Moto G60S olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Moto G60 teknik özellikleri
Moto G60S teknik özelliklerinin Nisan 2020’de piyasaya sürülen vanilya Moto G60’a benzer olduğu söyleniyor. Moto G60, Android 11 çalıştırıyor ve 120 Hz yenileme hızı ve HDR10 desteği ile 6.8 inç full HD+ ekrana sahip. Kaputun altında, 6 GB RAM ve 128 GB yerleşik depolama ile eşleştirilmiş bir Snapdragon 732G SoC taşır – hibrit bir microSD kart ile 1 TB’a kadar genişletilebilir. Motorola, TurboPower 20 hızlı şarj desteği ile 6.000 mAh pil paketledi.

Optikler için Moto G60, f/1.7 diyafram açıklığına sahip 108 megapiksel birincil sensöre ve f/2.2 diyafram açıklığına ve 118 derecelik alana sahip 8 megapiksel ultra geniş açılı sensöre sahip üçlü arka kamera kurulumuna sahiptir. ve f/2.4 diyafram açıklığına sahip 2 megapiksel derinlik sensörü. Telefon, selfie kamerası için 32 megapiksel birincil sensöre sahip.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Moto G60S Beklenen Temel Özellikleri Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör