Realme X9, 6.4 inç AMOLED Ekrana Sahip Olabilir

blank
Realme X9, 6.4 inç AMOLED Ekrana Sahip Olabilir

İçerik: Realme X9, 6.4 inç AMOLED Ekrana Sahip Olabilir

Realme X9, 6.4 inç AMOLED Ekrana Sahip Olabilir:

Realme X9 serisinin Çin’in TENAA ve 3C’sinin yanı sıra Rusya’nın AET sertifikasyon web sitelerinde görüldüğü bildirildi. Vanilya Realme X9’a ait olduğuna inanılan RMX3361 model numarasının, TENAA ve 3C web sitesine girdiği ve telefonun yakında piyasaya sürülebileceğini düşündürdüğü bildirildi. Listeler, ekran boyutu, pil kapasitesi ve boyutları dahil olmak üzere telefonun bazı özelliklerine işaret ediyor. Realme X9 Pro’ya gelince, Rusya’nın EEC sertifikasyon web sitesinde RMX3381 model numarasıyla görüldüğü söyleniyor.

Realme, geçmiş sızıntılara göre Realme X9 serisi telefonlarını piyasaya sürmeyi planlıyor. Realme X9 serisinden olduğuna inanılan Realme telefonlarının model numaraları, çeşitli sertifika web sitelerinde ortaya çıkıyor. Gizmochina tarafından hazırlanan bir rapora göre en sonuncusu, RMX3361 model numarası için TENAA ve 3C listeleridir. Bu cihazın Realme X9 olduğu söyleniyor. Listeler, telefonun 6.43 inç AMOLED ekrana ve 4.200 mAh pile sahip olacağını gösteriyor. Telefonun 159.2×73.5×8.0mm ölçülerinde olduğu söyleniyor.

Öte yandan Realme X9 Pro olduğu söylenen RMX3381 model numaralı bir Realme telefonunun Rusya EEC sertifikasyon sitesinde ortaya çıktığı bildirildi. Ancak geçmişte bu takma ad, aynı modelin farklı bir varyantı olabilecek RMX3366 model numarasıyla da bağlantılıydı.Önceki sızıntılar, RMX3366 model numaralı Realme telefonunun bir Qualcomm Snapdragon 870 SoC tarafından desteklenebileceğini öne sürmüştü. Ayrıca kutudan 12 GB RAM ve Android 11 ile gelebilir. Diğer raporlar, Realme X9 Pro’nun 6.55 inç Samsung E3 Super AMOLED ekran, Corning Gorilla Glass 5 koruması ve 90Hz yenileme hızı ile gelebileceğini belirtti. 50 megapiksel Sony IMX766 birincil sensör, 16 megapiksel Sony IMX481 ikincil sensör ve 2 megapiksel monokrom sensörden oluşan üçlü arka kamera kurulumuna sahip olabilir. Selfie’ler ve görüntülü aramalar için ön tarafta 32 megapiksel Sony IMX616 kamera olabilir. Telefonun 4.500 mAh bataryaya sahip olduğu söyleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme X9, 6.4 inç AMOLED Ekrana Sahip Olabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör