Xbox Ebeveynlerin Oyun Limitlerini Belirlemesine İzin Verecek

blank
Xbox Ebeveynlerin Oyun Limitlerini Belirlemesine İzin Verecek

İçerik: Xbox Ebeveynlerin Oyun Limitlerini Belirlemesine İzin Verecek

Xbox Ebeveynlerin Oyun Limitlerini Belirlemesine İzin Verecek:

En azından bir Windows veya Xbox evinin bir parçasıysanız, çocuklarınızın oyun alışverişi çılgınlığına gitmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Microsoft, Xbox Aile Ayarları uygulamasını çocuklarınızın harcamalarını yönetmeye yönelik denetimlerle güncelledi. Harcama limitleri belirleyebilir ve hesaplarında para olmadığında çocukların içerik satın almak için izin istemelerini isteyebilirsiniz. Ve gençlerinizin ne aldığını merak ediyorsanız, harcama geçmişlerine göz atabilirsiniz.

Microsoft bunu yalnızca kontrol dışı harcamaları önlemenin değil, aynı zamanda iyi davranışları ödüllendirmenin bir yolu olarak sunuyor. Çocuğunuz işlerini bitirdiğinde bir hesaba para yatırabilir veya bir testte başarılı olduklarında Minecraft ekstraları için para ile ödüllendirebilirsiniz.

Yenilenen Aile Ayarları uygulaması artık Android ve iOS için kullanılabilir. Harcama araçları tam olarak yeni kavramlar değildir, ancak çocuklarınıza daha iyi harcama alışkanlıkları öğretmek veya en azından kendinizi rahatsız edici kredi kartı faturalarından kurtarmak istiyorsanız, tüm farkı yaratabilirler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xbox Ebeveynlerin Oyun Limitlerini Belirlemesine İzin Verecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Xbox Series X, PlayStation 5’in DualSense’inden Esinleniyor

Xbox Series X, PlayStation 5’in DualSense’inden Esinleniyor: Xbox Başkanı Phil Spencer, Xbox Series X ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör