Apple, iPhone 12 İçin iOS 14.7’yi Piyasaya Sürüyor

blank
Apple, iPhone 12 İçin iOS 14.7'yi Piyasaya Sürüyor

İçerik: Apple, iPhone 12 İçin iOS 14.7’yi Piyasaya Sürüyor

Apple, iPhone 12 İçin iOS 14.7’yi Piyasaya Sürüyor:

Bugünden itibaren uyumlu bir iPhone’u olan herkes, cihazlarını iOS 14.7’ye güncelleyebilir. Bellenimin en son genel sürümü, iPhone 12’deki yeni MagSafe Pil Paketi desteği gibi birkaç yararlı ancak nispeten küçük özellikler ekler. İki Apple Kartını ortak bir hesapta birleştirilmiş bir kredi limiti ile birleştirme seçeneği vardır.

Home uygulamasının artık HomePod zamanlayıcılarını yönetmenin bir yolu var; Kanada, Fransa, İtalya, Hollanda, Güney Kore ve İspanya’daki kullanıcılar artık Hava Durumu ve Haritalar’da hava kalitesi bilgilerini görecek. Ses tarafında, Podcast kitaplığında, tüm şovları veya yalnızca izlediklerinizi görmenizi sağlayan bir filtre var. Ayarlar uygulamasını açıp Genel’e ve ardından Yazılım Güncelleme’ye dokunarak iPhone’unuzu iOS 14.7’ye güncelleyebilirsiniz.

Apple muhtemelen birkaç ay içinde iOS 15’i piyasaya sürecek. Bu güncelleme için PC ve Android’de FaceTime, yenilenen bildirimler ve Apple Cüzdan’da sürücü belgesi depolaması gibi yaklaşan büyük özellikleri kaydediyor.

blank

Başka yerlerde, tvOS 14.7 artık mevcut ve Apple TV’ye genel performans ve kararlılık artışı getiriyor. Apple watchOS 7.6’yı piyasaya sürdükten sonra 30 ülkedeki Apple Watch kullanıcıları artık EKG uygulamasını kullanabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple, iPhone 12 İçin iOS 14.7’yi Piyasaya Sürüyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung SmartThings Uygulaması Enerji Kullanımınızı İzleyebilecek

Samsung SmartThings Uygulaması Enerji Kullanımınızı İzleyebilecek: Samsung, değişen yaşam tarzlarımıza SmartThings uygulama güncellemelerini sunuyor. Pandemi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör