Google’ın Wear OS Güncellemesi Yeni Özellikler Sunuyor

blank
Google'ın Wear OS Güncellemesi Yeni Özellikler Sunuyor

İçerik: Google’ın Wear OS Güncellemesi Yeni Özellikler Sunuyor

Google’ın Wear OS Güncellemesi Yeni Özellikler Sunuyor:

Google, Wear OS’ye son zamanlarda çok ihtiyaç duyulan bir ilgi gösteriyor. Google, Samsung ile yeni akıllı saat yazılımı işbirliğinin lansmanına kadar, uygulamalara odaklandı. Önce YouTube Music’i Wear OS’de kullanıma sundu ve şimdi uygulamaları bulmayı ve indirmeyi kolaylaştırıyor.

Android telefonlar ve akıllı saatler için yeni bir Play Store güncellemesinin parçası olarak, kullanıcılar el cihazlarında “izle” uygulamaları veya “saat yüzleri”ni vurgulayan yeni arama filtreleri ve kategori sayfaları görecekler. Ayrıca, seçtiğiniz yazılımı veya görselleri uzaktan yükleyebilirsiniz.

blank

Bu arada, Wear OS’deki Play Store, Google’ın Material You tasarımına uygun olarak yeni bir görünüme kavuşuyor. Amaç, ekranın kısıtlı yüzey alanında gezinmeyi daha basit hale getirmektir. Sonuç olarak, Google, okumayı ve seçim yapmayı kolaylaştırmak için önemli bilgileri kartlara yerleştiriyor. Satın almaya karar verirseniz, Play Store ayrıca satın alma işlemini tamamlamak için Android telefonunuzda veya web’de bir satın alma sayfası açmanızı ister.

Google, güncellemelerin önümüzdeki haftalarda Android telefonlara ve Wear OS sürüm 2.x ve sonraki sürümleri çalıştıran saatlere yayılacağını söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google’ın Wear OS Güncellemesi Yeni Özellikler Sunuyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Son Zamanlarda Yükselişe Geçen Giyilebilir Teknoloji Nedir

Son Zamanlarda Yükselişe Geçen Giyilebilir Teknoloji Nedir: Giyilebilir teknoloji, teknoloji endüstrisinin en hızlı büyüyen sektörlerinden …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör