Nintendo, Yeni OLED Ekranlı Switch Hakkında Açıklamalar Yaptı

blank
Nintendo, Yeni OLED Ekranlı Switch Hakkında Açıklamalar Yaptı

İçerik: Nintendo, Yeni OLED Ekranlı Switch Hakkında Açıklamalar Yaptı

Nintendo, Yeni OLED Ekranlı Switch Hakkında Açıklamalar Yaptı:

Nintendo, yeni OLED Switch modelinden daha fazla kar elde ettiğine dair bir raporu reddetmek için alışılmadık bir adım attı. Geçen hafta, Bloomberg’den endüstri analistlerinden alıntı yapan bir rapor, yeni modelin Nintendo’ya birim başına yalnızca yaklaşık 10 $ daha pahalıya mal olduğunu, 350 $’ lık fiyatın önceki modelden 50 $ daha fazla olduğunu iddia etti.

Şirket yaptığı açıklamada “15 Temmuz 2021 (JST) tarihli bir haber, Nintendo Switch’in (OLED Modeli) kar marjının Nintendo Switch’e kıyasla artacağını iddia etti. Yatırımcılarımız ve müşterilerimiz arasında doğru anlayışı sağlamak için, iddia yanlış” dedi.

Nintendo, OLED Switch satışlarından daha fazla kar elde edeceğini reddediyor
Engadget
Nintendo, yeni OLED Switch modelinden daha fazla kar elde ettiğine dair bir raporu reddetmek için alışılmadık bir adım attı. Geçen hafta, Bloomberg’den endüstri analistlerinden alıntı yapan bir rapor, yeni modelin Nintendo’ya birim başına yalnızca 10 $ daha pahalıya mal olduğunu, 350 $’ lık fiyatın önceki modelden 50 $ daha fazla olduğunu iddia etti.

“15 Temmuz 2021 (JST) tarihli bir haber, Nintendo Switch’in (OLED Modeli) kar marjının Nintendo Switch’e kıyasla artacağını iddia etti. Yatırımcılarımız ve müşterilerimiz arasında doğru anlayışı sağlamak için, iddia yanlış,” şirket bir tweet’te söyledi.

Nintendo söylentilere pek tepki vermiyor, bu yüzden bunu yalanlamış olması dikkat çekici. Bununla birlikte, rapor potansiyel karları içeriyor ve Nintendo özellikle “yatırımcılar” dan bahsediyor, bu yüzden bunu güvene dayalı nedenlerle yapmak istemiş olabilir. Bloomberg’in raporu doğru olsaydı, Nintendo Switch başına 40 dolar daha fazla kazanacaktı, bu oldukça kayda değer bir destek. OLED Anahtarı, orijinal Anahtardaki LED ekranı 7 inç 720p OLED ekranla değiştirir ve bir ethernet bağlantı noktası ve geliştirilmiş destek ayağı eklerken depolamayı 64 GB’a iki katına çıkarır.

Birden fazla rapor, Nintendo’nun üst düzey bileşenlere ve NVIDIA’nın DLSS teknolojisine sahip başka bir konsol olan Switch Pro’yu piyasaya sürme olasılığına da işaret etti. Ancak, Nintendo da bu söylentiyi düşürdü. Nintendo, bir takip tweetinde “Nintendo Switch’in (OLED Modeli) Ekim 2021’de piyasaya sürüleceğini ve şu anda başka bir model başlatma planımızın olmadığını açıkladığımızı açıklığa kavuşturmak istiyoruz” dedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nintendo, Yeni OLED Ekranlı Switch Hakkında Açıklamalar Yaptı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör