Realme GT Explorer Özellikleri Lansman Öncesinde Açıklandı

blank
Realme GT Explorer Özellikleri Lansman Öncesinde Açıklandı

İçerik: Realme GT Explorer Özellikleri Lansman Öncesinde Açıklandı

Realme GT Explorer Özellikleri Lansman Öncesinde Açıklandı:

Realme GT Explorer Master Edition özellikleri, resmi lansmanından önce çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Yeni Realme telefonunun Realme GT Master Edition ile birlikte piyasaya çıkması bekleniyor. Bir Qualcomm Snapdragon 870 SoC ile gelebilir. Ayrı olarak, Web’de Realme GT Explorer Master Edition fiyatı ortaya çıktı. Realme GT Explorer Master Edition’ın Realme GT Master Edition’a oldukça benzediği tahmin ediliyor. Ancak, kullanıcılara farklı bir deneyim sunmak için bazı temel değişiklikler olacaktır.

Weibo’daki bir bahşişçi, temel özelliklerini önermek için Realme GT Explorer Master Edition’ın ayarlar sayfasından geldiği iddia edilen ekran görüntülerini paylaştı. Ekran görüntüleri ayrıca akıllı telefonun isteğe bağlı bir DC karartma özelliği içerebileceğini gösteriyor.

Realme GT Explorer Master Edition özellikleri
Realme GT Explorer Master Edition, üstte Realme UI 2.0 ile Android 11’de çalışacak ve sızdırılan ekran görüntülerine göre 120Hz ekrana sahip olacak. Akıllı telefon ayrıca 12 GB RAM ile birlikte Qualcomm Snapdragon 870 SoC’ye sahip görünüyor. Ayrıca dahili belleği 3 GB’a kadar artırmak için bir RAM genişletme özelliği ile gelebilir.

Depolama açısından, ekran görüntüleri 256 GB dahili depolama olabileceğini gösteriyor. Realme, elbette, çalışmalarda başka bellek ve depolama seçeneklerine sahip olacak.

Spesifikasyon sızıntısının yanı sıra @onleaks’ten bilgi veren Steve Hemmerstoffer, Realme GT Explorer Master Edition’ın RMX3366 model numarasıyla geleceğini öne sürdü. Bu, RMX3361 model numarasıyla mevcut olduğu tahmin edilen Realme GT Master Edition’dan farklıdır. Model numarası RMX3366, bu ayın başlarında bir Geekbench listesinde göründü.

Tipster ayrıca iki farklı renk seçeneği gösteren bir render sızdırdı. Render, Realme GT Explorer Master Edition’ın tasarım kısmında, geçen hafta iki varyantta sunulan normal Realme GT Master Edition’a göre küçük farklılıklar olabileceğini gösteriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT Explorer Özellikleri Lansman Öncesinde Açıklandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Razer Blade 17, 11. Nesil Core i9 CPU’ya Sahip Olacak

Razer Blade 17, 11. Nesil Core i9 CPU’ya Sahip Olacak: Razer, hem oyuncuları hem de …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör