Tetris ve Monster Hunter Apple Arcade’e Geliyor

blank
Tetris ve Monster Hunter Apple Arcade'e Geliyor

İçerik: Tetris ve Monster Hunter Apple Arcade’e Geliyor

Tetris ve Monster Hunter Apple Arcade’e Geliyor:

Apple Arcade oyun seçimini genişletiyor ve bir kez daha yepyeni (tanıdıksa) orijinaller ile köklü klasiklerin bir karışımını içeriyor. Tüm oynayabileceğiniz hizmet, “yakında”, Alexei Pajitnov’un çizgi netleştirme bulmacalarını ritim oyunu öğeleriyle harmanlayan N3twork’ten bir Arcade orijinali olan Tetris Beat’i ekleyecektir. Ritmi ne kadar çok tutarsanız, kombinasyonlarınız o kadar büyür. Film müziği, diğerlerinin yanı sıra Alison Wonderland ve Hannah Diamond gibi tanınmış isimleri içeriyor, bu yüzden sadece müzik için tadını çıkarabilirsiniz.

Yakında çıkacak olan diğer oyun Monster Hunter Stories (aşağıda), biraz tanıdık olacak – 3DS’de ilk kez sahneye çıkan sıra tabanlı Capcom RPG’nin bir yıllık uyarlaması. Oyun, sizi bazı canavarları avlamak yerine onlarla bağ kuran bir “binici” yaparak her zamanki önermeyi tersine çevirir.

Karışıma iki kıdemli oyun daha katılacak. Halfbrick’in Jetpack Joyride’ı sonsuz koşucuyu (uçucu?) uygulama içi satın alımlar hakkında çok fazla endişelenmeden kullanılabilir hale getirirken, Neko Atsume, koleksiyondaki diğer, daha çılgın oyunlara bir folyo olarak sakin kedi koleksiyonu sunuyor.

Daha önce olduğu gibi, Apple sizi Arcade’e çekmek için herhangi bir oyuna güvenmiyor. Geçmişteki eklemeler gibi, bu son girişler daha çok Apple’ın aylık 5 ABD doları hizmeti için daha güçlü bir genel durum oluşturmaya yöneliktir – Tetris Beat ve Monster Hunter Stories sadece hızlı bir şekilde indirilebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tetris ve Monster Hunter Apple Arcade’e Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Ubisoft, Rainbow Six Extraction’ı Ocak 2022’ye Erteledi

Ubisoft, Rainbow Six Extraction’ı Ocak 2022’ye Erteledi:Ubisoft, iki büyük Eylül sürümünü erteledi. Hem Rainbow Six …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör