WhatsApp Devam Eden Grup Görüşmelerine Katılmanıza İzin Verecek

blank
WhatsApp Devam Eden Grup Görüşmelerine Katılmanıza İzin Verecek

İçerik: WhatsApp Devam Eden Grup Görüşmelerine Katılmanıza İzin Verecek

WhatsApp Devam Eden Grup Görüşmelerine Katılmanıza İzin Verecek:

WhatsApp grup aramaları, daha çok Zoom aramaları ve diğer serbest biçimli sohbetler gibi davranmak üzere. Şirket, arama başladığında orada olmak (ve kalmak) yerine, devam eden grup aramalarına katılma özelliğini kullanıma sunmaya başladı. Başlangıçta davet edildiğiniz sürece istediğiniz zaman girip çıkabilirsiniz.

Kimlerin sohbete katıldığını ve sohbete davet edildiğini gösteren bir arama bilgisi ekranı da vardır. Ayrıca, bir arama için “yoksay” tuşuna basmanız gerekiyorsa endişelenmeyin – daha sonra katılmak isterseniz kapı yine açık olacaktır.

Ek, pandemi (umarım) yavaşlarken bile Zoom ve diğer daha esnek görüntülü sohbet hizmetlerinin hala popüler olduğunun kabul edilmesidir. WhatsApp ayrıca bazı insanların her zaman farklı görüntülü sohbet alışkanlıklarına sahip olduğunu da kabul ediyor – bu, bir video sohbetini her zaman çalışır durumda bıraktıysanız, arkadaşlarınızın bir anları olduğunda açabilmeleri için bu hizmeti daha çekici hale getirebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: WhatsApp Devam Eden Grup Görüşmelerine Katılmanıza İzin Verecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör