Yeni iPhone’un Always-on Display Özelliği Olabilir

blank
Yeni iPhone'un Always-on Display Özelliği Olabilir

İçerik: Yeni iPhone’un Always-on Display Özelliği Olabilir

Yeni iPhone’un Always-on Display Özelliği Olabilir:

Bir sonraki iPhone’un her zaman açık bir ekrana sahip olabileceğini iddia edenlerin korosuna başka bir ana ses ekleyin. 9to5Mac’in belirttiği gibi, Bloomberg’den Mark Gurman haftalık “Power On” haber bültenini kullanarak 2021 iPhone’un potansiyel olarak 120Hz yenileme hızı ve daha küçük bir ekran çentiğine ek olarak daha iyi pil ömrüne sahip “Apple Watch benzeri” bir her zaman açık ekrana sahip olacağını söyledi. , bir A15 çipi ve video kayıt yükseltmeleri.

Gurman, her zaman açık ekran işlevselliğini özetlemedi. Bununla birlikte, Max Weinbach’tan geçmiş bir sızıntı, Apple’ın, Apple Watch ve birkaç Android telefonda olduğu gibi, büyük bir isabet olmadan kalıcı bilgiler sunmak için son derece düşük yenileme hızlarına düşebilecek bir LTPO (düşük sıcaklıklı polikristal oksit) panel kullanacağını öne sürdü. pil ömrüne. Telefonunuzu uyandırmak zorunda kalmadan bazı bildirimleri, pil ömrünü ve saati görebilirsiniz.

Yazar, haber bültenini uzun süredir söylentileri dolaşan MacBook Pro’nun yeniden tasarımı için zaman çerçevesini daraltmak için de kullandı. Şimdi Apple’ın mini LED donanımlı dizüstü bilgisayarların seri üretimine 2021’in üçüncü çeyreğinde (yani bu yaz) Eylül ve Kasım ayları arasında bir lansmanla başlamasını bekliyor. Bu hala biraz belirsiz, ancak gelecek yıla kadar beklemek zorunda kalmayacağınızı (veya sürpriz bir erken duyuruyu izlemenizi) öneriyor.

Yeni MacBook Pro’ların, Apple’ın 64 GB’a kadar RAM ve daha fazla bağlantı noktasını destekleyebilecek M1 yongasını daha güçlü bir şekilde kullanırken, yeni iMac (eksi renkler) gibi ‘düz’ bir tasarıma sahip olduğu söyleniyor. Mini LED’ler, pil ömrünü kontrol altında tutarken yüksek kontrast oranları ve parlaklık sunan bir ekran sağlayabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni iPhone’un Always-on Display Özelliği Olabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Moto G60S Beklenen Temel Özellikleri Sızdırıldı

Moto G60S Beklenen Temel Özellikleri Sızdırıldı: Yaklaşan akıllı telefonun bazı temel özelliklerini ve gösterge niteliğindeki …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör