OnePlus Nord 2 Pil Kapasitesi, Hızlı Şarj Özelliği Kesinleşti

blank
OnePlus Nord 2 Pil Kapasitesi, Hızlı Şarj Özelliği Kesinleşti

İçerik: OnePlus Nord 2 Pil Kapasitesi, Hızlı Şarj Özelliği Kesinleşti

OnePlus Nord 2 Pil Kapasitesi, Hızlı Şarj Özelliği Kesinleşti:

OnePlus Nord 2 5G yarın 22 Temmuz’da Asya’da piyasaya sürülecek. Çinli teknoloji devi, çıkışından önce pil ve hızlı şarj desteğinin özelliklerini açıkladı. OnePlus, yaklaşmakta olan orta sınıf akıllı telefonunun bazı temel özelliklerini zaten onayladı. Yaklaşan telefonun fiyatlarını belirleyen bazı sızıntılar da ortaya çıktı. OnePlus Nord 2’nin dört renkte sunulması bekleniyor – Blue Haze, Gray Sierra, Green Woods ve isimsiz bir Red renk seçeneği.

OnePlus, resmi Twitter kolundaki bir tweet aracılığıyla, OnePlus Nord 2’nin Warp Charge 65 hızlı şarjı destekleyen 4.500 mAh pil paketleyeceğini doğruladı. Tweet ayrıca Warp Charge 65’in akıllı telefona sadece 15 dakikada tam günlük pil ömrü sağlayabildiğinden bahsediyor. Ancak OnePlus Nord 2’nin tüm gün dayanmasını sağlayacak tam pil yüzdesinden bahsetmiyor.

OnePlus Nord 2’nin mevcut olabileceği farklı renk seçenekleri, son raporlarda ortaya çıktı. Green Woods renk seçeneğinin yalnızca 12GB + 256GB depolama varyantında mevcut olması muhtemeldir. OnePlus’ın Kırmızı renk tedavisini alan son akıllı telefonu, OnePlus Nord 2’nin Kırmızı renk grubundan daha parlak görünen OnePlus 7 idi.

OnePlus Nord 2’nin tasarımı da şirket tarafından atılan bir tweet ile doğrulandı. Akıllı telefonun OnePlus 9 serisine benzer bir tasarıma sahip olduğu gösteriliyor. Önde orta sınıf akıllı telefonun selfie kamerası için delikli bir oyuğa sahip olduğu ve OnePlus 9 serisine benzer üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olacağı görülüyor.

Akıllı telefonun ayrıca MediaTek Dimensity 1200-AI yonga seti ile geldiği doğrulandı ve bu da onu MediaTek işlemci tarafından desteklenen ilk OnePlus akıllı telefon yapıyor. 22’ye kadar farklı senaryoyu tanıyabilen AI-Fotoğraf Geliştirme özelliği ile birçok AI tabanlı özellik ile gelecek. OnePlus ayrıca akıllı telefonun kutudan çıktığı gibi OxygenOS 11 ile geleceğini ve üç yıllık güvenlik güncellemelerinin yanı sıra iki büyük işletim sistemi güncellemesi alacağını da doğruladı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus Nord 2 Pil Kapasitesi, Hızlı Şarj Özelliği Kesinleşti

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör