Pro Evolution Soccer, Oynaması Ücretsiz eFootball’a Dönüşüyor

blank
Pro Evolution Soccer, Oynaması Ücretsiz eFootball'a Dönüşüyor

İçerik: Pro Evolution Soccer, Oynaması Ücretsiz eFootball’a Dönüşüyor

Pro Evolution Soccer, Oynaması Ücretsiz eFootball’a Dönüşüyor:

Konami’nin kült Pro Evolution Soccer serisi, FIFA’ya karşı sonsuz düellosunda yeni bir taktik deniyor. Daha büyük rakibinden sıyrılmak için, futbol serisi yeni bir isim olan eFootball’u benimsiyor ve konsollarda, PC’de ve mobilde ücretsiz oynanıyor.

Açıkçası, bu bir kerelik değil. Konami, dijital bir hizmet sunmaya geçişin bir parçası olarak Unreal motorunu kullanarak oyunu yeniden inşa etti. Oynanıştaki en büyük değişiklik, oyuncu animasyonlarını daha gerçekçi hale getirmek için tasarlanmış yeni “hareket eşleştirme” teknolojisidir. Oyuncular maçlar sırasında gerçek zamanlı olarak farklı hareketler arasından seçim yapacaklar. Orijinal Pro Evo’nun oynanışı, onu FIFA’dan ayırmaya yardımcı olan şey olarak görüldüğünde, hareket eşleştirme bir yapma veya kırma özelliği kanıtlayabilir.

Bir F2P oyunundan beklediğiniz gibi, eFootball bu sonbaharda lansmanından sonra düzenli olarak yeni güncellemeler alacak. Ancak Konami’nin dikkatli davranması gerekecek. Oynaması ücretsiz oyunlar, en iyi elde edilmesi gerçek paraya mal olan ganimet kutuları ile özetlenen, sömürücü yapıları nedeniyle hem oyuncuların hem de düzenleyicilerin öfkesini çekmiştir. Ünlü geliştiricinin isteyeceği son şey Pro Evo’nun adını lekelemek. Belki de bu yüzden değiştiriyor.

Ancak, haberler muhtemelen hayranlar için alarm zillerini yükseltecek. Konami, yalnızca FC Barcelona, ​​Juventus, FC Bayern, Manchester United “ve diğerlerinin” yer aldığı “yerel maçların” lansman sırasında ücretsiz olarak sunulacağını söyledi. Bazı oyun modları daha sonra isteğe bağlı DLC olarak satılacak ve oyunculara kendi ilgi alanlarına uygun bir deneyim oluşturma özgürlüğü verecek. Konami’nin franchise’ı dünyanın dört bir yanındaki yurtlarda ve oturma odalarında düzenli bir özellik olarak geri yüklemek için bankacılık yapması büyük bir risk.

Oyun, mevcut ve son nesil PlayStation ve Xbox konsolları arasında nesiller arası eşleştirme ile erken sonbaharda piyasaya çıkacak. Sonbaharın ilerleyen saatlerinde, yönetim tarzı bir takım oluşturma modu, çevrimiçi ligler ve sizi öğeler ve oyuncularla ödüllendiren bir maç geçiş sistemi bekleyebilirsiniz. Aynı zamanda, konsollar ve PC arasında platformlar arası oyun tanıtılacak. Kış, mobil denetleyici desteğinin, mobil dahil tam çapraz oyunun ve profesyonel ve amatör eSpor turnuvalarının başlatılmasının yayınlandığını görecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Pro Evolution Soccer, Oynaması Ücretsiz eFootball’a Dönüşüyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Xbox Ebeveynlerin Oyun Limitlerini Belirlemesine İzin Verecek

Xbox Ebeveynlerin Oyun Limitlerini Belirlemesine İzin Verecek: En azından bir Windows veya Xbox evinin bir …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör