Samsung’un Yeni Galaxy Unpacked’i 11 Ağustos’ta Olacak

blank
Samsung'un Yeni Galaxy Unpacked'i 11 Ağustos'ta Olacak

İçerik: Samsung’un Yeni Galaxy Unpacked’i 11 Ağustos’ta Olacak

Samsung’un Yeni Galaxy Unpacked’i 11 Ağustos’ta Olacak:

Samsung, bu yılki zilyonuncu etkinliğinin neye benzediğini açıkladı. Ama en azından bu beklediğimiz bir şeydi. Şirket, 11 Ağustos TSİ 10:00’da Galaxy Unpacked’e davetiye gönderdi ve etkinlik yalnızca çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

Geçtiğimiz yıllarda, Samsung’un ev sahipliği yaptığı Ağustos, Note serisi yüksek güçlü telefonları için lansman yaptı. Ancak bu sefer, birden fazla rapor yeni bir Not olmayacağını belirtti. Şirket bu yıl Galaxy S21 amiral gemilerine Pen desteği getirdikten sonra bu daha olası bir olasılık haline geldi. Kalem, kurulduğu günden bu yana Note serisinin ayırt edici özelliği olmuştur ve seriyi S markalı kardeşlerinden ayırmıştır.

Yeni bir Not yerine, davete göre Z Flip ve Z Fold 2’nin takipleri gibi yeni katlanabilir telefonlar görmemiz daha olası. Samsung, Mayıs ayında daha esnek ekran konseptleri sergiledi ve bu tasarımları gerçek bir üründe görmemiz biraz zaman alsa da, şirket açıkça teknoloji üzerinde çalışmaya devam ediyor. Samsung ayrıca, bu Unpacked’da yeni bir Galaxy Watch piyasaya süreceğini ve cihazın Google ile birlikte tasarladığı bir Wear OS sürümünü çalıştıracağını da doğruladı. Ayrıca, “Galaxy Buds 2” bu ay iki kez sızdırıldığından Samsung’un yeni kulaklıkları piyasaya sürmesi için iyi bir şans var.

Samsung’un etkinliğini, şirket bittikten sonra bir ön gösteri ve bir Soru-Cevap düzenleyeceğimiz YouTube kanalımızda canlı olarak yayınlayacağız. Lansmanı birlikte canlı izlemek ve sorularınızı mümkün olan en kısa sürede yanıtlamak için bize katılın.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung’un Yeni Galaxy Unpacked’i 11 Ağustos’ta Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Amazfit GTR 2 LTE Akıllı Saat Piyasaya Sürüldü

eSIM Çağrı Fonksiyonlu Amazfit GTR 2 LTE Akıllı Saat Piyasaya Sürüldü: Amazfit GTR 2 LTE …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör