Clubhouse’un Sesli Sohbet Odaları Artık Herkese Açık

blank
Clubhouse'un Sesli Sohbet Odaları Artık Herkese Açık

İçerik: Clubhouse’un Sesli Sohbet Odaları Artık Herkese Açık

Clubhouse’un Sesli Sohbet Odaları Artık Herkese Açık. Clubhouse’a göz atmak isteyenlerin artık bir bekleme listesine katılmasına gerek yok. Çıkışından on altı ay sonra, sesli tartışma uygulaması beta sürümünden çıkıyor. Artık herkese açık. Şirket, büyük dönüm noktasını anmak için bugün, yukarıda görebileceğiniz yeni bir logoyu da tanıtıyor.

Clubhouse, kullanıcıların bağlantıları başkalarıyla paylaşabileceğini ve onları katılmaya davet edebileceğini söylüyor. Şirket, uygulamada her gün yarım milyon sesli sohbet odası olduğunu ve Android uygulamasının Mayıs ayında gelmesinden bu yana 10 milyon kişinin kaydolduğunu iddia ediyor.

Clubhouse geçen hafta bir doğrudan mesaj sistemi ekledi ve topluluğun şimdiden 90 milyon mesaj gönderdiğini söylüyor. Bu arada, kullanıcılar ortalama olarak Clubhouse’da günde bir saatten fazla zaman harcıyor.

Clubhouse, diğer sosyal medya uygulamalarının ne sıklıkta güncellendiğine benzer bir kadansla, her iki haftada bir büyük güncellemeler yayınlayarak işleri taze tutmayı planlıyor.

Birçok Clubhouse kullanıcısı kesinlikle uygulamaya bağımlı gibi görünse de, başka yerlerden gelen sert rekabetle karşı karşıya.

Twitter, Facebook, Instagram, Discord ve Spotify’ın beğenileri son aylarda sesli sohbet odalarına taşındı. Uygulamayı herkese açmak, büyümeye devam edecek gibi görünen Clubhouse için önemli bir adım.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Clubhouse’un Sesli Sohbet Odaları Artık Herkese Açık

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör