LG, Giyilebilir Hava Temizleyicisi Üzerinde Çalışıyor

blank
LG, Giyilebilir Hava Temizleyicisi Üzerinde Çalışıyor

İçerik: LG, Giyilebilir Hava Temizleyicisi Üzerinde Çalışıyor

LG, Giyilebilir Hava Temizleyicisi Üzerinde Çalışıyor. Yüz kaplamalarının hala norm olmasıyla birlikte, teknoloji şirketleri maske oyununuzu geliştirmenizi istiyor. Geçen yıl LG, üç fan ve bir çift HEPA tarzı filtre içeren PuriCare Giyilebilir Hava Temizleyicisini piyasaya sürdü.

On ay sonra, nihayet, geliştirilmiş bir versiyonu Tayland’a Ağustos ayında gelen cihazın ilk çıkış tarihi açıklandı. Ancak fiyat konusunda henüz bir açıklama yok.

En son yinelemede daha küçük, daha hafif bir motor ve yerleşik bir mikrofon, hoparlör ve ses yükseltici bulunur. LG, “VoiceOn” teknolojisinin konuştuğunuzu otomatik olarak tanıdığını ve başkalarının sizi maskeden duyabilmesi için sesi artırdığını söylüyor. Ne yazık ki, sizi Darth Vader gibi gösteremez.

LG, belirtilen 8 saatlik çalışma süresi hala aynı olsa da, pili 820 mAh’den 1.000 mAh’ye yükseltti. Ayrıca birlikte verilen USB kablosunu kullanarak iki saatlik bir şarj süresi sunuyor. Şirket, giyilebilir temizleyicinin düzenleyicilerden onay aldıktan sonra daha fazla bölgeye yayılması gerektiğini söyledi.

Şimdilik LG, Tokyo’daki yaz oyunlarına giderken takan Tayland Olimpiyatları ekibinin yardımıyla maskeyi tanıtıyor. Açıkça, Koreli şirket bunu açık havada antrenman yapanlar için bir tercih olarak sunuyor.

Ancak LG’nin cihazının rakipleri var: Razer ve um, Will.i.Am’den daha önce teknolojiyle aşılanmış maskeler görmüştük.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: LG, Giyilebilir Hava Temizleyicisi Üzerinde Çalışıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

ABD ve İngiltere: Ukranya’ya Siber Saldırıyı Rusya Düzenledi

ABD ve İngiltere: Ukranya’ya Siber Saldırıyı Rusya Düzenledi. Beyaz Saray’a göre, Ocak ayında Ukrayna devlet …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör