‘Lost Judgment’, Bir Köpek Dedektifiyle Takım Kurabilirsiniz

blank
'Lost Judgment', Bir Köpek Dedektifiyle Takım Kurabilirsiniz

İçerik: ‘Lost Judgment’, Bir Köpek Dedektifiyle Takım Kurabilirsiniz

‘Lost Judgment’, Bir Köpek Dedektifiyle Takım Kurabilirsiniz. Dedektif macerası Judgment’ın devamı olan Lost Judgment, birkaç ay içinde geliyor ve Sony, bir oyun hakkında neler beklenebileceğine daha derin bir bakış attı. Birincisi, Sonic the Hedgehog oyunu da dahil olmak üzere kontrol etmeniz gereken bir sürü mini oyun var.

Şüphelileri takip edip kovalayabilecek, bir kez daha kılık değiştirebilecek, Takayuki Yagami’nin parkur becerilerini kullanabilecek ve çok sayıda alet kullanabileceksiniz.

Belki de en heyecan verici olanı, hedefleri bulmanıza ve dövüşlerde yardımcı olmanıza yardımcı olabilecek bir refakatçi köpeğiniz olacak.

Dövüş söz konusu olduğunda, yeni karşı saldırı merkezli yılan stili de dahil olmak üzere çeşitli dövüş sanatları formlarından yararlanabilirsiniz.

Oyun ayrıca, bir lise danışmanı olarak gizli görevdeyken Yagami’nin yan görevlerinden daha fazlasını gösteriyor. Örneğin robotik kulübünde bir robot yapıp kontrol edebileceksiniz.

Orijinal ve geliştirici Ryu ga Gotoku Studio’nun Yakuza serisiyle olan tarihinin derinliği göz önüne alındığında, burada görülecek ve yapılacak çok şey olması şaşırtıcı değil.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: ‘Lost Judgment’, Bir Köpek Dedektifiyle Takım Kurabilirsiniz

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör